W Sławnie podsumowanie rozgrywek „Białej Lotki” BS CUP 2019/2020 - ZDJĘCIA

Tomasz Turczyn
Zakończył się sezon 2019/2020 rozgrywek „Białej Lotki” BS CUP w Sławnie. Ostanim akordem cyklu były Mistrzostwa Miasta Sławno o puchar Burmistrza Miasta Sławno.

Rozegrano Mistrzostwa Miasto Sławno w badmintonie o puchar Burmistrza Miasta Sławno. Mecze rozegrano w kategorii „Młodzik”, w której zwyciężyła Lena Sicińska przed Arturem Kluszczyńskim. Kolejne miejsca zajmowali Franciszek Krukowski i Stanisław Luboń. W kategorii „Junior” zwyciężyła Monika Wojniak przed Marcinem Mikitiukiem i Jerzym Postraszyńskim. W kategorii „Open” zwyciężyła para Magdalena Wojniak i Jerzy Majchrzak przed mixtem Beata Bolesta i Daniel Wojniak. Na najniższym stopniu podium stanęła para Marlena Smutek i Rafał Roman. Tuż za podium uplasowały się pary: Sylwia Roman i Daniel Kazusek, Joanna i Dawid Jasińscy oraz Krzysztof Michalik i Adam Mallek.

W czasie turnieju podsumowano cały sezon rozgrywek w ramach „Białej Lotki” BS CUP 2019/2020.
W klasyfikacji uwzględniono tylko zawodników, którzy wzięli udział minimum w trzech turniejach.

W kategorii „Młodzik” w całym sezonie najlepsza okazała się Lena Siecińska, przed Leną Stachowicz i Arturem Kluszczyńskim. Kolejne miejsca zajmowali odpowiednio Franciszek Krukowski, Stanisław Luboń i Bartłomiej Mysiorek.

W kategorii „Junior” wśród dziewcząt zwyciężyła Monika Wojniak przed Marią Marcinkowską i Niną Stachowicz. **
Wśród chłopców najlepszy okazał się Marcin Mikitiuk, przed Jerzym Postraszyńskim i Tymoteuszem Grygorcewiczem.**

Przez cały sezon najwięcej emocji przynosiły gry w kategorii „Open”. W każdym turnieju zawodnicy byli dobierani losowo. Wśród kobiet najlepsza okazała się Sylwia Roman, wyprzedzając Magdalenę Wojniak i Annę Gostomczyk. Tuż za podium stanęły Marlena Smutek i Joanna Jasińska. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Daniel Wojniak, drugie Rafał Roman, trzecie Marek Mysiorek. Kolejne miejsca zajmowali Adam Mallek, Daniel Kazusek, Jarosław Jasiński i Krzysztof Michalik.

W Sławnie podsumowano Maraton na raty 2019/2020. Wręczono na...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani