Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krzysztof Michalik - UKS OSiR Badminton Sławno - prezentacja

Tomasz Turczyn
Krzysztof Michalik - UKS OSiR Badminton Sławno  - wyślij sms o treści tds.16 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
Krzysztof Michalik - UKS OSiR Badminton Sławno - wyślij sms o treści tds.16 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT) FOT.NM
Krzysztof Michalik - UKS OSiR Badminton Sławno. Na Krzysztofa Michalika można głosować w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sławieńskiego 2013 roku - Kategoria Trener.

Krzysztof Michalik trenerem jest od 1978 roku. Wychował całą rzeszę zawodników i zawodniczek.

- Praca z młodzieżą to moja wielka pasja - mówi Michalik.

- Jubileuszowy Warszawski Festiwal Badmintona
Dwa ćwierćfinały zaliczyły zawodniczki UKS OSiR Badminton podczas międzynarodowych zawodów w hali Harcownika na warszawskiej Woli. W grach wystąpiło prawie cztery setki zawodników, także reprezentanci kadr narodowych z ościennych krajów Polski. W rywalizacji z kadrowiczkami Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Czech, nasze zawodniczki dotarły do ćwierćfinałów – Marta Bukowska z Martyną Gostomczyk w deblu (sklasyfikowane na pozycjach 5-8), Paula Roman z Nikodemem Ratkowskim (ZK Maced Polanów) w mixcie (sklasyfikowani na pozycjach 5-8). Debel dziewcząt miejsce na podium przegrał z Julią Rybałt i Oliwią Sochą (UKS "Hubal" Białystok/ KS "Chojnik" Jelenia Góra) w trzysetowym, wyrównanym meczu, a mixt z Dimą Kuzmickim i Marianną Werbickają reprezentantami Białorusi. Paula Roman indywidualnie zajęła jedenaste miejsce.

XVIII Grand Prix Miastka Turniej Nr 2: Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Krasnali w Badmintonie
W grupie krasnali wystartował Jan Bukowski i zajął 7 miejsce. Magdalena Wojniak w grupie młodzików młodszych (kl.5-6 SP) została sklasyfikowana na miejscu trzecim, lepiej wypadł Michał Kazusek zajmując drugie miejsce. Michał w deblu z Dorianem Pasternakiem wygrali rywalizację w tej kategorii wiekowej. Magda w parze z Olafem Koleśnikowem uplasowała się na trzecim miejscu. Wśród gimnazjalistów drugą lokatę zajął w grze pojedyńczej Nestor Gabrysiak a czwartą Bartłomiej Kucharczyk. Obaj młodzicy ugrali drugie miejsce w deblu. Nestor i Bartek zagrali też mixty, Nestor w parze z Joanną Dorawą (,,Lednik’’ Miastko) wywalczył srebrny medal, a Bartek zdobył w tej grze czwarte miejsce

Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych - Miastko
W Miastku najlepiej zagrała Paula Roman wygrywając turniej par mieszanych z Nikodemem Ratkowskim, drugie miejsce zajęła w deblu z Martą Bukowską i trzecie w grze pojedynczej. Marta była, też wicemistrzynią gry pojedynczej.