Sława ograła Arkadię 4:2. ZOBACZ FILMY VIDEO

R.Pietrasz
Sława Sławno - wicelider V ligi podejmuje Arkadię Malechowo - lidera.

Sława: Kołacz - Stołowski, Ulatowski, Głuszek, Maksymiuk, Betkało, Zawada, Ślusarz, Izmajłowicz, Ścisło, Lewandowski.

Arkadia: Dąbrowski - Fastyn, Bedus, Sydoruk, Bułło, Ignasiak, Matuszewski, Skoczylas, Szperlak, Stokowiecki, Gostyński.

1 minuta - sędzia rozpoczyna mecz
5 minuta - gra się toczy w środku boiska. Bez sytuacji strzeleckich
10 minuta - pierwszy (niecelny) strzał Sławy na bramkę Arkadii
15 minuta - piękny strzał z pola karnego Grzegorza Bedusa ląduje w siatce Sławy 0:1
25 minuta - wynik bez zmian. Optyczna przewaga jest po stronie Sławy
31 minuta - Arkadia gra z kontry, a Sława rozgrywa ataki pozycyjne. Wynik bez zmian
35 minuta - obraz gry i wynik nie ulegają zmianie
38 minuta - szybki wypad Arkadii, który omal nie skończył się drugą bramką; piłkę uderzoną w pole karne wyłapał bramkarz, a już czekał tam na nią Szperlak
41 minuta - wymuszona zmiana w Sławie. Boisko opuszcza kontuzjowany Maksymiuk. Wchodzi Pawełek
43 minuta - dośrodkowanie płaskie z boku wzdłuż bramki i gola zdobywa z najbliższej odległości Jakub Ślusarz
45 minuta - PRZERWA
Na stadionie sławieńskim jest pokaźna grupa kibiców Arkadii, którzy żywiołowo dopingują swoją ekipę.

46 minuta - sędzia rozpoczyna II połowę. Atomowe uderzenie Jakuba Ślusarza z 25 metrów i piłka ląduje w siatce Arkadii - 2:1 dla Sławy Sławno
55 minuta - zmiana w Arkadii. Schodzi Bedus, wchodzi - Przemysław Sydoruk
56 minuta - żółta kartka dla Andrzeja Bułło za faul na piłkarzu Sławy
57 minuta - dośrodkowanie i główka Lewandowskiego. Piłka ląduje na poprzeczce i wychodzi w pole
60 minuta - Stołowski (Sława) "zagrywa" na 16 metrze do... Szperlaka (Arkadia), a ten dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale napastnik Arkadii nieprecyzyjnie uderza piłkę i ta wychodzi na aut.
67 minuta - Arkadia: wchodzi Paweł Ostrowski, schodzi: Mateusz Sydoruk.
Sława: wchodzi Tomasz Dąbrowskim schodzi Łukasz Głuszek.
69 minuta - Arkadia: wchodzi Mateusz Zachciał, schodzi Tomasz Gostyński.
Sława w natarciu. Sunie atak za atakiem. Strzał Ścisły niecelny.
71 minuta. Róg dla Arkadii. Wybicie piłki na 18 metr i uderzeni8e piłkarza Arkadii broni Dąbrowski.
72 minuta długie podanie z głębi pola Pawła Ostrowskiego do Szperlaka, który z kąta uderzył po długim rogu i tak padł 2 gol dla Arkadii. Remis 2:2.
77 minuta - róg dla Sławy. Dośrodkowanie i dobre piąstkowanie bramkarza. Nadal remis.
82 minuta. Po rzucie wolnym sam na sam z bramkarzem Arkadii znalazł się Zawada. Płaski strzał po ziemi kapitalnie obronił Dąbrowski.
86 minuta. Zmiana podwójna. Sława: wchodzą: Piotr Malinowski, Rafał Podhorodecki. Schodzą: Betkało, Ślusarz.
87 minuta. Zmiana. Arkadia: schodzi Szperlak. Wchodzi: Jarzębiński.
89 minuta. Zawada strzela z 11 metra i GOLLLLLLLLLLLLLLLLL 3:2
90 minuta
92 minuta. Kontra Sławy. Ścisło lobuje bramkarza 4:2