Okręgówka, 5 kolejka. Sława Sławno bez punktów. INNE WYNIKI - zdjęcia, wideo

Sława Sławno grała w czerwonych strojach TT
Rozegrano 5 kolejkę okręgówki gr 3 ZZPN.

Wyniki 5 kolejki okręgówki gr 3 ZZPN

Sława Sławno - Victoria Sianów 1:3

Seniorzy MKS Sławy Sławno nie wzięli dobrego przykładu ze swoich młodzików i Żaków Sławno, które to zespoły zdemolowały swoich rywali. Seniorzy Sławy podjęli Victorię Sianów. Początek był dobry w wykonaniu miejscowych. Wyszli oni na prowadzenie po trafieniu - obrońcy - Mateusza Szadkowskiego. Gol padł już w 11 minucie. Później Victoria szukała okazji na wyrównanie, a Sława na podwyższenie wyniku. Niestety, dla miejscowych, w 33 minucie gracz Victorii wbiegł w pole karne Sławy, ale było to z boku bramki i raczej gol z tej sytuacji nie groził. Tyle, że obrońca sławieński zareagował nerwowo i wyciął przyjezdnego piłkarza. Arbiter wskazał na "wapno" i po chwili było 1:1, choć Grzegorz Wolowski był bliski obrony. Bo mocno uderzona piłka po ziemi w róg przeszła mu po rękawicach.

od 16 lat

Przy 1:1 Sława Slawno wyglądała na zaskoczoną, a Victoria Sianów poszła za ciosem i w 41 minucie po centrze i strzale z główki piłka odbiła się od wewnętrznej strony poprzeczki i minęła linię bramkową Sławy - 1:2 do przerwy. Trzeba tu dodać, że obrona przyjezdnych też monolitem nie była. Dodatkowo na nierównym boisku przytrafiały się kiksy [np. przy zagranej piłce na dobieg obrońca sianowski chciał wykopać futbolówkę, ale tego nie zrobił, gdyż ta w ostatniej chwili podskoczyła na nierówności; tyle, że napastnik Sławy nie liczył na taki błąd i wzrokiem odprowadził piłkę, którą złapał golkiper], ale Sława nie umiała ich wykorzystać. W drugiej połowie kolejny rzut karny dla przyjezdnych i w 66 min. jest 1:3, które przesądza losy meczu.

Wyjściowa 11 Sławy: Wolowski - Karaban, Szadkowski, Wróbel M., Wardak, Kostrzewiński, Chmielewicz, Śpiewak, Zosiuk, Serewiś, Kwiatkowski.

GKS Manowo - Gryf Polanów 3:1
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 4:4
Zefir Wyszewo - KS Sieciemin 6:4
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3:2
Vimobilia Będzino - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2:3
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 1:4
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 3:5