Tomasz Turczyn
Sława ABWood gra z II Pogonią Szczecin w ramach 4 kolejki IV ligi.

Sława ABWood: Wysocki - Betkało, Ślusarz, Kuniczuk, Ulatowski, Korff, Komorowsk Florkiewicz, Dąbkowski, Wawerczak, Wiśniewski.

Pogoń II: Zomerski - Adamczuk, Kostkowski, Sobolczyk, Szałek, Konieczny, Majak, Rudol, Trzebiatowski, Zwoliński, Pogorzelczyk.

28 minuta. Sława obejmuje prowadzenie po kontrze i pięknym strzale pod poprzeczkę Artura Dąbkowskiego. Wcześniej ton grze nadawała II Pogoń, która miała już
dogodnych kilka sytuacji strzeleckich. Jednak dotychczas Oskar Wysocki - bramkarz Sławy - jest zaporą nie do pokonania.

Zakończyła się I połowa. Wynik 1:0.

Rozpoczęła się II połowa meczu. Drużyny grają bez zmian. Wynik nadal jest 1:0.

50 minuta. Pogoń II jest w natarciu. Kolejna świetna sytuacja wybroniona przez Wysockiego.

52 minuta. Gra w środku pola. Dużo walki. Pogoń ma optyczną przewagę

57 minuta. Rzut wolny dla II Pogoni z 35 metrów. Strzał Zwolińskiego, po rykoszecie, obok słupka. Rzut rożny i faul dla Sławy ABWood

64 minuta. Zmiana w Pogoni II. Wchodzi Fijałkowski, a schodzi Majak. Wynik bez zmian

Zakończone mecze:
Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino 1:3, Leśnik/Rossa Manowo - Stal Szczecin 4:0, Victoria Przecław - Lech Czaplinek 2:0,
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0:3.

66 minuta. Pogoń II nadal atakuje Sławę ABWood na jej połowie. Ta stara się kontrować. Groźny strzał Wiśniewskiego broni bramkarz Pogoni II.

69 minuta. Sława ABWood ma rzut wolny z 18 metrów - bok boiska. Centra i.... piłka opuszcza boisko po niecelnym strzale głową Wawerczaka. W odpowiedzi groźna akcja Pogoni zakończona strzałem. Piłka mija o pół metra słupek bramki Wysockiego.

72 minuta. Znów groźna akcja Pogoni II. Sława może mówić o szczęściu, że nie straciła gola

75 minuta. Strzał Wawerczaka ze Sławy ABWood minimalnie niecelny. Nadal 1:0.

76 minuta. Dwie z rzędu groźne akcje Pogoni II. Ale bramka nie pada.

77 minuta. Kontra Sławy ABWood i Florkiewicz uderza z 13 metra, ale nie trafia w bramkę.

78 minuta. Zmiana w Sławie ABWood. Wchodzi: Wojciechowski, schodzi: Dąbkowski. Zmiana w Pogoni II. Wchodzi: Nawrolski, schodzi Chodorowski.

80 minuta. Pogoń II w natarciu. Gra się toczy w środku boiska.

82 minuta. Sława ABWood broni się całą "11"

82 minuta. kapitalna kontra Sławy ABWood. Wiśniowski wymanewrował obrońców Pogoni II i dograł do Florkiewicza, a ten pięknym uderzeniem zdobył bramkę na 2:0. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

85 minuta. Rzut rożny dla Pogoni II. centra, główka i piłka trafia w poprzeczkę. Sława ekspediuje ją na aut.

89 minuta. Zmiana w Sławie ABWood. wchodzi Zejglic. Schodzi: Wawerczak

90 minuta. Sędzia dolicza 3 minuty