Jarosławiec: Mikołajkowe bieganie 2015 [ZDJĘCIA, wyniki]

W Jarosławcu rozegrano XV Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy 2015. Zawody ukończyło 252 startujących - bieg główny na 10 km.

W Jarosławcu zwyciężył Tadeusz Zblewski - Run Team Bytów - z czasem 33:04. Jaku drugi metę minął Piotr Pobłocki - UKS Ekonomik Maratończyk Lębork -33:13, trzeci był -Radosław Russ -Sport Zdrowie Kondycja Piotr Sze - 34:35.

Z powiatu sławieńskiego najlepiej wypadł Tomasz Szopiński z Bryzy Postomino, który zajął 10 lokatę z czasem 38:08. Zaś 11 był Grzegorz Antosik - Bryza Postomino - 38:13. Na miejscu 12 przybiegł Witold Mierzwa z Darłowa - 38:22.

Wybierz Świąteczne Gwiazdeczki - kliknij link

Wśród pań wygrała Kamila Pobłocka - Lębork -38:31, druga była jej siostra - Katarzyna Pobłocka - UKS Ekonomik Maratończyk Lębork - 38:45. Jako trzecia metę minęła Joanna Terefenko - Ustka - 38:57. Czwarta była Maciejewska Angelika - UKS Traper Złocieniec - 39:19. Miejsce 15 zajęła Katarzyna Kulczyk - KB Bryza Postomino -49:11.