Pierwszy bieg w 2024 r. z Jarosławca do Darłówka. Zdjęcia, wyniki

CKIS Postomino nadesłane
XIX Noworoczny Bieg Parku Wodnego Jan z Jarosławca do Darłowa został rozegrany 6.01.2024 r. - w Święto Trzech Króli. Na starcie stanęło 46 uczestników i mieli oni do pokonania 15 km nadmorską trasą z Jarosławca do Darłówka Wschodniego - nadmorskiej dzielnicy Darłowa. Zobaczcie zdjęcia z tej rywalizacji.

XIX Noworoczny Bieg Parku Wodnego Jan z Jarosławca do Darłowa

Bieg zorganizowało Centrum Kultury i Sportu w Postominie i był on w formule integracyjnej - bez oficjalnego mierzenia czasów. Na starcie w Jarosławcu stanęło 46 uczestników i ich powitał Marek Leśniewski, dyrektor CKiS Postomino składając jednocześnie życzenia noworoczne. Bo to był pierwszy start w 2024 roku w powiecie sławieńskim.

Zaproszenie CKiS Postomino przyjęły następujące kluby: Bryza Postomino, Darłowskie Charty, SPOKO Sławno, Stopa Słupsk. Meta była na terenie Parku Wodnego Jan w Darłówku Wschodnim. Tam na uczestników czekała ciepła herbata, kawa, lampka szampana i dwie godziny darmowego pobytu na basenach.

Bez oficjalnego mierzenia czasu na 15 km trasie, ale każdy z biegających ma swój zegarek, którym mierzy pokonane kilometry i końcowy czas na mecie.