Jakub Ślusarz zdobył gola dla Sławy ABWood
Sława ABWood podejmuje Hutnika Szczecin.

Sława ABWood: Dulewicz - Betkało, Korff, Kuniczuk, Minda, Maksymiuk, Ślusarz, Komorowski, Dąbkowski, Wojciechowski, Wiśniewski.

Hutnik: Malendowski, Swedra, Drozd, Kozłowski, Wojtalak, Jarymowicz, Janiak, Marcyniuk, Mendyk, Gniotek, Stefanowicz

12 minuta - gola po centrze zdobywa i strzale z dwóch metrów zdobył Jakub Ślusarz
22 minuta - 1:1 - gola po dośrodkowaniu i strzale w długi róg zdobywa Hutnik - Radosław Marcyniuk

40 minuta - wynik bez zmian. Goście mają przewagę optyczną i częściej goszczą na połowie Sławy

45 minuta - PRZERWA

Zmiana w Hutniku. Na boisku zameldował się Trajdecki. Sędzia rozpoczął II połowę

48 min. groźna akcja Hutnika omal nie skończyła się golem, ale Dulewicz stał na posterunku

54 min. żółta kartka dla Maksymiuka za faul na 30 metrze
57 min. Hutnik w natarciu - ostry strzał minimalnie minął spojenie bramki Dulewicza
58 minuta groźna akcja Sławy - Komorowski minimalnie przestrzelił główką
64 min. żółta kartka dla B. Kuniczuka
65 minuta. Zmiana w Sławie: Zawada za Korffa
73 min. Zmiana w Sławie: Ulatowski za Betkało
76 min - wynik bez zmian
77 min. Zmiana w Sławie: Stołowski za Mindę
81 minuta - hutnik nadal w natarciu wietrzy szansę na 3 punkty. Wynik 1:1
85 min. Zmiana w Hutniku: Pośnik wchodzi za Mendyka
87 Sława bije róg i nic. Kolejny róg i piłka opuszcza boisko.
90 minuta. Arbiter dolicza 3 dodatkowe minuty. Strzał Hutnika i piłka ociera się o poprzeczkę. Uderzał Swedra
W odpowiedzi strzał główką Wiśniewskiego i sędzia kończy mecz. Wynik 1:1