Komandosi Bryzy Postomino na podium w Formoza Challenge w Ustce - 2023 rok. Zdjęcia

Nadesłane M. Smołuch
Świetny start Klubu Biegacza Bryza Postomino. Drużyna Bryzy stanęła na podium Formoza Challenge w Ustce zajmują 2 miejsce w kategorii drużynowej Long Team Challange.

KB Bryza Postomino druga w Formoza Challenge Ustka 2023

Na starcie stanęło wielu śmiałków w różnych kategoriach, aby pokonać odcinek 10 km usiany wieloma przeszkodami, czy też przeprawić się przez bagno. Na trasie nie liczy się podejście indywidualne, a praca zespołowa. Tutaj warto podkreślić, że team Bryzy Postomino wykazał się ogromnym zrozumieniem i wolą walki. Dodajmy, że postominianie - w zeszłym roku - wygrali w Biegu Katorżnika.

Łączny czas : 1.34.20.000

Formoza Challenge to nie tylko cykl biegów z przeszkodami dla każdego. To przede wszystkim impreza w hołdzie wyjątkowym żołnierzom J.W Formoza. Historia tej jednostki sięga 1974 roku, od ponad 40 lat jednostka zabezpiecza wizyty przywódców Państw z całego świata oraz bierze udział w różnego rodzaju akcjach. Komandosi z jednostki postanowili podzielić się wiedzą na temat survivalu, przeszkód a przede wszystkim przekazać chociaż namiastkę tego jak to jest być komandosem. Dzięki temu każdy może sprawdzić się na biegowej trasie z przeszkodami. Impreza jest dla wszystkich; od amatorów krótszych dystansów po ultrasów biegających z obciążonymi plecakami i atrapą karabinu.

Program minutowy 10 Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego w Dąbk...