Kolejna porażka Arkadii Malechowo.Darłovia górą

(SYK)
W zaległym meczu Koszalińskiej Ligi Okręgowej Arkadia Malechowo podjęła lokalnego rywala Darłovię Darłowo i poniosła porażkę 0:3 (0:1). Bramki dla Darłovii zdobyli: Mariusz Sawa z rzutu wolnego w 40 minucie oraz Paweł Krawczyk w 64 minucie i Piotr Hołub w 90 minucie.

Skład Darłovii: Kotas Marcin - Sawa, Zaworski, Krawczyk Paweł, Szopiński - Włodarczyk ( 46 minuta Feliński ), Rokicki ( 86 minuta Wiernicki ), Wierzbowski ( 68 minuta Czarnuch ), Borowski (46 minuta Jakubowski ) - Hołub - Dryjer.

- Nasz zespół był słabszy od Darłovii - ocenił spotkanie Jan Szlufik, wójt gminy Malechowo, który je obserwował. - Wygrana gości jest w pełni zasłużona.
Wójt dodaje, że jest zaniepokojony słabą postawą malechowskiego teamu.
Paweł Ignasiak, trener Arkadii słabsze występy tłumaczy tym, że zespół, w porównaniu do poprzedniego sezonu, został bardzo osłabiony kadrowo.

Skład Arkadii: Czupajło, Ziernik, Fastyn (75 min. Ciesiołkiewicz), Bułło, Koziarski (46 min. Skoczylas), Gostyński T(80 min. Nowak), Podhorodecki, Sorbian, Sydoruk M. (77 min. Gostyński A), Sydoruk P, Jarzębiński.