Dobra wiadomość dla mieszkańców. W Tychowie leją asfalt. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Wybudowano kolejny, ponad 220 metrowy odcinek drogi asfaltowej w Tychowie (gmina Sławno), prowadzący od skrzyżowania z drogą wojewódzką w stronę Iwanowa. Stara, dziurawa nawierzchnia brukowa zastąpiona została jezdnią bitumiczną. Wykonano też zjazdy do poszczególnych posesji.

Tychowo z nową drogą - leją asfalt

To kolejna inwestycja, która zrealizowana została dzięki owocnej współpracy samorządu - gminy Sławno z Nadleśnictwem Sławno. W wyniku zawartego porozumienia o wspólnej realizacji zadania pozyskano kolejne środki z tzw. „Funduszu leśnego” na przebudowę drogi. Tym samym wkład Lasów Państwowych to aż 100 tys. zł, co stanowi ponad 80% kasztów całej inwestycji.

Remontują drogę do Zielonej Szkoły w Gminie Sławno ZDJĘCIA

Strefa Biznesu: Przedsiębiorców czeka prawdziwa rewolucja z KSeF

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na slawno.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie