MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

W Sławnie utrudnienia w ruchu. Tędy nie pojedziecie od 15 kwietnia 2024 r. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Od poniedziałku, 15 kwietnia 2024 roku kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w centrum Sławna. Jest to związane z ruszającymi pracami przy przebudowie ulicy Gdańskiej. Uwaga! Inwestycja ta jest podzielona na trzy etapy. Czytaj więcej poniżej.

Remont ulicy Gdańskiej w Sławnie - 15.04.2024 - start

Realizacja inwestycji została podzielona na dwa odcinki. Etap I polega na zamknięciu drogi powiatowej ulicy Gdańskiej i wykonaniu prac budowlanych na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z I Pułku Ułanów/Szopena/M. C. Skłodowskiej do skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową. Objazd zostanie wyznaczony ulicami I Pułku Ułanów, Witosa oraz ulicą Działkową.

Przebudowany odcinek ulicy Gdańskiej zostanie zamknięty dla ruchu drogowego z uwagi na specyfikę wykonywania robót (głębokie wykopy pod kanalizację deszczową w osi jezdni) z możliwością dojazdu tylko do przyległej zabudowy i służb miejskich oraz pojazdów obsługujących inwestycję.

Etap II polegać będzie na przebudowie kanalizacji deszczowej na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową do skrzyżowania z ulicą M. Reja oraz oznakowaniu i zabezpieczeniu strefy robót budowlanych podczas jej przebudowy.

Etap III realizacji polegać będzie na przebudowie drogi ulicy Gdańskiej na odcinku od skrzyżowania ulicy Gdańskiej z ulicą Działkową do wysokości zjazdu ze stacji paliw oraz oznakowaniu i zabezpieczeniu strefy robót budowlanych podczas przebudowy. Wykonawcą kompleksowego remontu drogi powiatowej jest firma „Krężel” z Kobylnicy.

Szykują się do lania asfaltu na ulicy Jagiełły w Sławnie. Zd...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Dzień Matki. Jak kobiety radzą sobie na rynku pracy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slawno.naszemiasto.pl Nasze Miasto