MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Darłowskie Centrum Wolontariatu z trzyletnią umową sponsorską. Wsparcie belgijskiej firmy [ZDJĘCIA]

Tomasz Turczyn
W Darłowskim Centrum Wolontariatu podpisano umowę partnerską na trzyletnią współpracę w zakresie lokalnych działań społecznych. Umowę tą zawarło darłowskie stowarzyszenie zrzeszające wolontariuszy (DCW) z belgijską firmą inwestującą w Polsce, w nadbałtyckim Darłowie – POC Partners Sp. z o.o.

Umowa partnerska na dofinansowanie działań realizowanych przez darłowskie stowarzyszenie wolontariuszy umożliwi rozwój wielu przedsięwzięć i podjęcie nowych wyzwań. Działania społeczne będą skierowane do odbiorców – Mieszkańców Darłowa, co pozwoli im na poszerzanie i rozwijanie zainteresowań, pasji, marzeń.

Uroczysty moment podpisania niniejszej umowy nastąpił w siedzibie Darłowskiego Centrum Wolontariatu – tj. Stacja DCW, Darłowo: ul. Bogusława X/28. Umowa, o której mowa zawarta została na okres trzech lat z kwotą dofinansowania 60 tys. zł na każdy rok działania.

Podpisali ją: z ramienia DCW Joanna Witkowska – prezes organizacji i Joanna Byrwa - wiceprezes oraz Peter Taffeiren – dyrektor generalny belgijskiej spółki POC Partners.
_

  • To ważny moment w działalności DCW, zwłaszcza że przypada w dziesiątym roku działalności Darłowskiego Centrum Wolontariatu. Kwota dofinansowania jest kwotą znaczącą. Umożliwi ona realizację i kontynuację zajęć, które do tej pory organizowane były przez stowarzyszenie. Pozwoli również wdrożyć w życie nowe pomysły, które mamy nadzieję przyciągną do nas nowych odbiorców – co z jednej strony poszerzy zakres świadczonych przez DCW usług a z drugiej powieli grono naszych sympatyków i przyjaciół- komentuje Magda Burduk, od lat związana z wolontariuszami z Darłowa._
    Zarząd DCW po podpisaniu umowy wręczył Peterowi Taffeiren’owi symboliczną koszulkę Wolontariusza i zaprosił do współorganizacji pierwszych partnerskich warsztatów pod symboliczną nazwą: Integracja, współpraca, partnerstwo pod żaglami Darłowa.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Swoboda ze swoją Barbie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slawno.naszemiasto.pl Nasze Miasto