Wrzos Wrześnica przegrywa baraż i ląduje w A-klasie. Zdjęcia

Wrzos Wrześnica zagrał decydujący mecz o jego przyszłości. Zagrał baraż z zespołem OKS Center MD Goleniów. To wicelider A-Klasy gr. 1, który miał ugrane 63 punkty w tejże lidze - 20 zwycięstw, 3 remisy, 3 porażki. Co ciekawe goleniowianie na swoim boisku w lidze nie przegrali - 10 zwycięstw i 3 remisy. I podtrzymali tę passę. OKS Center MD Goleniów - Wrzos Wrześnica 2:0 (0:0).

OKS Center MD Goleniów - Wrzos Wrześnica 2:0 (0:0)

To, że Wrzos Wrześnica jedzie na bardzo gorący teren było wiadomo. Wrześniczanie wybrali się do Goleniowa zmobilizowani. Do przerwy było 0:0 i w drugiej części gry bardzo długo wynik także nie ulegał zmianie. Gospodarze przechylili szalę zwycięstwa w samej końcówce. Najpierw w 86 minucie gola zdobył Kamil Mituła, a dwie minuty później losy meczu rozstrzygnął Radosław Wiśniewski.

Wrzos Wrześnica: Paweł Sękowski- Kacper Sak, Mariusz Duda, Dominik Tiso (65' Dawid Chałubiński), Kacper Śledź (46' Igor Iwanisik)- Jakub Kubicki (90' Patryk Dogadalski), Paweł Kałużny (60' Bartosz Jachemek), Filip Kubicki (76' Marcin Dembiński), Bartłomiej Bielańczuk , Szczepan Bania- Krzysztof Komorowski

Tym samym Wrzos Wrześnica zalicza spadek do A-Klasy.

Kiedy startują rozgrywki piłkarskie 2023/2024? Wrzos Wrześni...