Darłovia Darłowo postraszyła Kluczevię. I tyle. Inne wyniki 19 kolejki IV ligi ZZPN

Rozgrywana jest 19 kolejka IV ligi ZZPN. W Darłowie miejscowa Darłovia podjęła PC Kluczevię Stargard - 4 zespół w tabeli. Faworytem byli goście i potwierdzili to wywożąc z Darłowa komplet punktów. Wynik meczu 2:4.

19 kolejka IV ligi ZZPN

Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:4 (1:3)

Darłowiacy kiepsko weszli w mecz z Kluczevią, bo już po 15 minutach przegrywali 0:2. Pierwszy gol padł w 6 minucie i był autorstwa Piotra Surmy. Na 0:2 podwyższył Przemysław Brzeziński. Po tym golu goście nieco dali się uśpić i w efekcie w 21 minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową - 1:2. Ale pięć minut później, po golu Bartka Babiaka - było 1:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu. W II po kwadransie gry znów gol dla Darłovii - 2:3 - dający nadzieję na walkę do końca. I tak było! Goście wyprowadzili zabójczy cios w 89 min. meczu - 2:4 i drugiego gola zdobył Brzeziński.

Darłovia powalczyła, ale punktów nie zdobyła. Tych będzie szukała w kolejnym meczu na wyjeździe. Zespół zagra z Chemikiem w Policach. To już 16 marca 2024 r..

Ina Goleniów - Biali Sądów 2:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 4:2

Odra Chojna - MKP Szczecinek 2:3
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0:1

Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 1:1

Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 3:0 (0:0)

Wieża na czysto zagrała pierwsze 45 minut. Remis utrzymywała do 62 min., gdy padł gol na 1:0. Niestety postominianie zdekoncentrowali się i 3 minuty później stracili drugą bramkę. Gwardia kontrolowała mecz, a w 84 min. dobiła rywala - 3:0.

Unia Dolice - Mechanik Bobolice 3:1