UKS Lider Sławno świetnie w Szczecinie! Zespół pokonał faworytki ligi młodziczek! Zdjęcia

MAT UKS LIder Sławno
UKS Lider Sławno wygrywa dwa mecze na inaugurację Zachodniopomorskiej Ligi Młodziczek. W pierwszym meczu Liderki ograły zespół SPR Victoria Postomino 35:4 (17:1). W drugim naprzeciwko stanęła starsza drużyna MKS Kusy Szczecin uchodząca za faworyta rozgrywek. I tu też sławnianki spisały się świetnie - 24:17.

Świetny start UKS Lider Sławno w Zachodniopomorskiej Lidze Młodziczek

W potyczce z Kusym Szczecin Liderki od początku narzuciły mocne tempo gry i w 6. minucie prowadziły 7:3. Szczecinianki zniwelowały straty i tuż przed przerwą tablica wskazywała ich jednobramkowe prowadzenie (10:9). Ostatnie trzy nasze akcje w pierwszej odsłonie skończyły się celnymi rzutami i ponownie to Lider Sławno był tuż przed rywalkami (12:10).

Druga część meczu to sukcesywne budowanie przewagi przez sławnianki, która ostatecznie wyniosła aż 7 bramek 24:17. Kolejny turniej ligi młodziczek 4. listopada 2023 r. w Sławnie.

Skład UKS Lider: Pietrasz Lena, Szczepanek Roksana - Choma Hanna, Gutowska Lena, Kostrubiec Julia, Ludwikowska Alicja, Ludwikowska Lena, Markiewicz Julia, Pałucka Julia, Poborska Maja, Stępień Liliana, Stojewska Majka, Woropaj Nina, Zdybał Patrycja.