Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Termomodernizacja siedziby Komendy Powiatowej PSP w Sławnie. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Zakończono prace przy termomodernizacji budynku Komendy Powiatowej PSP w Sławnie wraz z rozbudową istniejącej instalacji fotowoltaicznej. Koszt całkowity inwestycji wyniósł 1.134.560,33 zł. Budynek Komendy Powiatowej PSP w Sławnie do tej pory nie przechodził tak kompleksowego remontu.

Siedziba KP PSP Sławno wyremontowana

Termomodernizacja była jedną z najbardziej potrzebnych i oczekiwanych inwestycji. Celem była również poprawa efektywności energetycznej budynku straży - ocieplono stropodach i ściany, wykonano nową elewację, wymieniono bramy wyjazdowe, stolarkę okienną i drzwiową. Rozbudowano także istniejącą instalację fotowoltaiczną W ramach poprawy systemu grzewczego utworzono alternatywne ogrzewanie elektryczne całego budynku.

Inwestycja była możliwa dzięki podpisanej umowie w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie pomiędzy prezesem WFOŚiGW Markiem Suboczem, zachodniopomorskim komendantem wojewódzkim PSP w Szczecinie nadbryg Jarosławem Tomczykiem i komendantem powiatowym PSP w Sławnie st.bryg. Pawłem Faryno.

Komendant Powiatowy PSP w Sławnie st.bryg. Paweł Faryno składa wyrazy podziękowania dla ministra MSWiA Pawła Szefernakera za osobiste zaangażowanie i pomoc przy realizacji projektu. Wyrazy podziękowania Komendant składa również burmistrzowi miasta Sławno Krzysztofowi Frankensteinowi i staroście sławieńskiemu - Wojciechowi Wiśniowskiemu za współfinansowanie inwestycji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slawno.naszemiasto.pl Nasze Miasto