Sparing: Wiekowianka przegrała z Gwardią

Wiekowianka Wiekowo zagrała kolejny sparing na koszalińskim euroboisku. Tym razem V-ligowiec zmierzył się z III-ligową Gwardią Koszalin. Do przerwy było 1:1, a cały mecz wygrali gwardziści 5:2 zdobywając trzy gole w samej końcówce meczu.

Bramki dla Gwardii: Sławomir Ogrodowczyk (3), Damian Miętek i Leszek Pazdur
Dla Wiekowianki: Arkadiusz Brach i Grzegorz Szynkowski.

- Do 80 minuty było 2:2 - relacjonuje przebieg boiskowych wydarzeń Janusz Studziński, trener Wiekowianki. - Bramkę na 3:2 straciliśmy po kontrze, kolejną po rzucie rożnym i strzale z 16 metra. Ostatni gol padł w 90 minucie.
Szkoleniowiec dodaje, że jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy, którzy przez większość meczu grali jak "równy z równym" z III-ligowcem. Dodajmy, że Wiekowianka miała tylko 12 piłkarzy, a Gwardia grała 22.

Kolejny mecz kontrolny Wiekowianka gra 27 lutego o godz. 13.30 z Wybrzeżem Biesiekierz na euroboisku w Koszalinie.