Słupsk: II Charytatywny Bieg z Fundacją "Nadzieja" - starty zawodników z powiatu sławieńskiego

Najszybciej 5 km, z metą na stadionie 650-lecia, pokonał Paweł PIOTRASCHKE (Szkoła Policji Słupsk) - 17.01 min.. Wśród pań wygrała Lucyna Kuklińska-Nurkowska (USB LKS Jantar Ustka) - 22.11 min. Bieg rozegrano -9 czerwca (sobota).

Czwarty dystans 5 km pokonał Przemysław Kurkul (KB Bryza Postomino) - 19.21 min.

Jako 9 metę minął Jan Kurkul z Pałówka - 19.54 min. Na miejscu 36 był Andrzej Protasewicz ze Sławna - 22.56 min. Pozycję 60 - open zajął - Krzysztof Wiatrzyk z Darłowa - 24.41 min. Jako 87 bieg ukończył Maciej Majer ze Sławna - 26.34 min. Jako 136 zawody ukończył Grzegorz Skierka z Kwasowa -29.59 min.,

Wśród pań 14 była Marta Kaczmarek ze Sławna - 25.59 min. Na pozycji 19 metę minęła Ksenia Motykowska ze Sławna -26.45 min., 23 - Teresa Majer ze Sławna - 27.33 min., 42 - Aleksandra Kania z Pieńkowa -30.16 min.