Sławsko: Henryk Chudy 5 biegów w jeden weekend - worek pucharów i medali - to jest wyczyn [WIDEO]

Henryk Chudy
Henryk Chudy FOT.TT
Henryk Chudy (KS Olszewski i Synowie Sławsko) w jeden weekend zaliczył pięć biegów, gdzie w czterech był najlepszy w kat. M-60, a w piątym zajął II miejsce. Pan Henryk wybrał się na imprezę pod nazwą: Festiwal Biegów Polski Północnej w Wdzydzach na Kaszubach.

Henryk Chudy ze Sławna (KS Olszewski i Synowie) w ciągu trzech dni (8 - 10 czerwca 2018 r.) pokonał 5 dystansów: 1.6 km, 5 km, 10 km, 15 km, 21 km i przy okazji zdobył tytuł Hard Runnera.

Powyżej relacja na gorąco

AKTUALIZACJA - wyniki po weryfikacji

Najpierw (w piątek) pokonał 15 km - 1 godz. 3 min. 50 sek. - co dało dziewiąte miejsce w open i pierwsze w kat M-60. Następnie (w sobotę rano) - 10 km w 42 min. 57 sek, i to dało wygraną w M-60 i 15 miejsce open.

Kolejno - 5 km (sobota wieczór) w 20 min. 2 sek. pierwsze miejsce w M-60, a open - 28. Później był półmaraton - drugie miejsce w kategorii i 38 w open - 1 godz. 40 min. 4 sek.. Na koniec 1 mila - 32 ogólnie i pierwsze miejsce w kat. M- 60 - 6 min. 57 sek..

- Zdrowie dopisuje i na kolejny weekend też mam ambitne plany - zapowiada Henryk Chudy.