Sławno: Dramatyczny wypadek na ul. Koszalińskiej! Druga osoba zmarła w szpitalu! NOWE INFORMACJE

Tomasz Turczyn
FOT.TT
W sobotę - 10 lutego późnym popołudniem doszło do dramatycznego wypadku na ulicy Koszalińskiej w Sławnie:

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki honda accord potrącił, przechodzące pasami, dwie osoby - mówi asp. sztab. Łukasz Ochędalski z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. - Poszkodowanymi są kobieta i mężczyzna w wieku około 60 lat. Oboje zostali zabrani karetkami do szpitali. Mężczyzna do Słupska, kobieta do Koszalina

Policjant dodaje, że wstępnie ratownicy medyczni mówili, że stan kobiety jest ciężki.

Wiadomo, że kierowca hondy został zatrzymany oraz, że był trzeźwy. Na miejscu były dwie karetki pogotowia, dwa zastępy strażackie i policja.

- Kierowca hondy jest z Koszalina i auto jechało z Trójmiasta obwodnicą sławieńską w kierunku Koszalina. W aucie była jeszcze kobieta - mówi asp. sztab. Łukasz Ochędalski.

Tyle jest aktualnie wiadomo. Czynności policyjne są w toku.

AKTUALIZACJA

- niedziela - 11 lutego

Policja podaje, że w szpitalu zmarł potrącony przez hondę 61-letni mężczyzna ze Sławna.

- Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń wewnętrznych w słupskim szpitalu. Doszło do tego w trakcie udzielania mu pomocy - mówi asp. sztab. Łukasz Ochędalski z KPP w Sławnie. - Zaś kobieta jest w szpitalu koszalińskim. Pani ma 61 lat i jej stan jest bardzo ciężki.

Kierowcą hondy był 68-latek z Koszalina, który wracał tym autem z żoną z Trójmiasta. Zdarzenie jest rozpatrywane pod kątem wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

AKTUALIZACJA - poniedziałek - 12 lutego

- Niestety, ale poszkodowana w wypadku kobieta także zmarła - informuje asp. sztab. Łukasz Ochędalski z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Wjazd samochodem do centrum niemożliwy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie