Sława Sławno - Wieża Postomino [ZDJĘCIA, WIDEO] - gorące momenty derbowego meczu

Tomasz Turczyn
Sława Sławno - Wieża Postomino 2:2
Sława Sławno - Wieża Postomino 2:2 FOT.TT
MKS Sława Sławno i Wieża Postomino stworzyły mecz, który był istnym dreszczowcem emocji. Sława zaczęła od 1:0 po uderzeniu Jacka Malinowskiego i do przerwy miała jeszcze trzy okazje by podwyższyć rezultat. Wieża jedną okazję. Ale wynik pozostał bez zmian.

W II połowie padł gol dla Wieży z kontrowersyjnego rzutu karnego i bramkę zdobył Piotr Lisowski. Dwie minuty później podwyższył Bartłomiej Oleszczuk - 1:2 i Wieża była w natarciu. Miała okazje by podwyższyć wynik, ale raziła nieporadnością. To się zemściło w 90 minucie, gdy Adrian Chmielewicz (zameldował się na boisku w 77 min.) wepchnął piłkę do siatki Wieży z bliskiej odległości - 2:2. Wieża omal meczu nie przegrała, ale w 90 min plus 3 faulem ratował się Brauer (czerwona kartka), który skosił Piotra Serewisia wychodzącego "sam na sam" z bramkarzem. Było to na "16" i sędzia podyktował rzut wolny.