Sława Sławno 2011 - UKS Orlik Darłowo. Efektowne zakończenie sezonu. Zdjęcia, wideo, wynik

Sława Sławno 2011 grała w czerwonych strojach. UKS Orlik Darłowo na niebiesko
Sława Sławno 2011 grała w czerwonych strojach. UKS Orlik Darłowo na niebiesko TT
Ostatni akord ligi Koszalin: Młodzik gr 8 - zaległy mecz: Sława Sławno 2011 - UKS Orlik Darłowo. Zdecydowanym faworytem spotkania byli zawodnicy ze Sławna i to potwierdzili. Wygrali 7:1 prowadząc do przerwy 4:0. W artykule prezentujemy też pełną tabelę tej ligi, która pokazuje co osiągnęli młodzicy ze Sławna. Okazali się dużo lepsi m.in. od zespołów z Koszalina.

Sława Sławno 2011 - UKS Orlik Darłowo

Przed tym meczem Sława Sławno 2011 zapewniła sobie mistrzostwo w lidze młodzików i była zdecydowanym faworytem w potyczce z lokalnym rywalem - UKS Orlik Darłowo. I z tej roli się świetnie wywiązała wygrywając mecz 7:1 (4:0). Goście honorową bramkę zdobyli w 48 minucie.

Jednocześnie mecz był premierą dla nowej flagi - baneru, jaką ma Sława Sławno 2011. Zobaczcie na zdjęciach. Trenerem zespołu jest Rafał Raczyński.