Sława ABWood słabsza od Kluczevii (ZDJĘCIA, FILM)

Sława ABWood Sławno przegrała u siebie 2:0 z Kluczevią Stargard Szczeciński. Goście prowadzili też do przerwy - 1:0.

Z przebiegu gry trzeba przyznać, że Sława ABWood była słabsza od Kluczevii. Goście mieli dużo więcej klarownych sytuacji strzeleckich.

Bramki: 45 minuta: Downar, 81 minuta Zalas

Sława ABWood: Wysocki - Betkało, Ulatowski, Kuniczuk, Korff, Ślusarz, Komorowski, Wojciechowski, Dąbkowski, Wiśniewski (czerwona kartka - po 2 żółtych w II połowie), Wróbel. Na zmiany: Florkiewicz za Wróbla, Zejglic za Korfa, Szczygieł za Wojciechowskiego

Kluczevia: Chwieduk - Downar, Zdziarski, Wrzeszcz, Nowicki, Zalas, Durma, Magnuski M., Rdzeń, Śniadecki, Magnuski G. Na zmiany: Narkun, Kościuszewicz, Rdzeń