Sława Sławno rozbija Victorię Sianów. Inne wyniki 3 kolejki okręgówki ZZPN. Zdjęcia

Rozgrywana jest 3 kolejka okręgówki ZZPN gr 3. Na zdjęciach mecz: Sława Sławno - Victoria Sianów zakończony wynikiem 4:0 (3:0).

3 kolejka okręgówki gr 3 ZZPN

Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 2:1
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 5:1
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 4:1
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 2:3

Sława Sławno - Victoria Sianów 4:0 (3:0)

Zdecydowana wygrana MKS Sławy Sławno na własnym boisku z Victorią Sianów. Sławnianie bardzo szybko zdominowali rywala i w pierwszym kwadransie dwukrotnie ulokowali piłkę w siatce rywala. Do przerwy futbolówka raz jeszcze wpadła do bramki przyjezdnych, ale gol był samobójczy. Do przerwy 3:0 spowodowało, że Sława wyszła na II część meczu lekko rozkojarzona. To Victoria przejęła inicjatywę i miała przewagę optyczną. Grający w obronie Mateusz Wróbel pokrzykiwał na swoich kolegów z zespołu nawołując ich do większej koncentracji i uważniejszej gry. To poskutkowało golem nr 4 w 52 minucie. I 4:0 utrzymało się do samego końca.

Druga wygrana Sławy Sławno na swoim boisku w trzeciej kolejce. Teraz sławnianie zmierzą się w derbowej potyczce z Arkadią Malechowo. Mecz jest w Malechowie 2 września 2023 o godzinie 11.

Bramki

10 min. Piotr Serewiś ( as. Damian Pawełek)
14 min. Damian Pawełek ( as. Szymon Biernat)
36 min. Samobójcza
52 min. Szymon Biernat (as. Piotr Serewiś)

Skład Sławy Sławno: Wolowski - Kostrzewiński ( 78' Karaban ), Wróbel, Szadkowski, Gronkiewicz - Bricicaru, Pawełek ( 74' Zosiuk), Malias- Biernat ( 74' Kwiatkowski ), Serewiś (67' Wardak Dawid ), Kucharski (90' Paczkowski )

Iskra Białogard - GKS Manowo 0:5