Sława ABWood przegrała wygrany mecz z Gryfem

(SYK)
Sława Abwood zakończyła porażką tegoroczną przygodę w IV lidze rozgrywając mecz awansem z rundy wiosennej.

Hutnik Szczecin - Astra Ustronie Morskie 0:0
Stal Szczecin - Vineta Wolin 1:4

Gryf Kamień Pomorski - Sława ABWood 2:1 (Sława prowadziła 1:0 w pierwszej połowie i jej piłkarze mieli kilka stuprocentowych sytuacji na podwyższenie wyniku, ale wszystkie marnowali. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i goście przegrali całe spotkanie)
- Jeżeli nie potrafimy strzelać bramek, to nie ma mowy o skutecznej rywalizacji - podsumowuje Tadeusz Żakieta, trener Sławy. - Sam Mateusz Wiśniewski w całym meczu miał pięć "setek". Mecz powinien być już rozstrzygnięty do przerwy na naszą korzyść.
Trener dodaje, że jego piłkarze zostawili dużo zdrowia na boisku w Kamieniu Pomorskim. Jak widać same dobre chęci nie wystarczą do skutecznej walki o punkty.

Ina Goleniów - Sarmata Dobra 0:3
Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 0:2
Leśnik/Rossa Manowo - Kluczevia Stargard 2:0