Sensacja: Sława Sławno ogrywa Orła Wałcz 3:2 przegrywając do przerwy 0:2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Od sensacji rozpoczęła się 8 kolejka Koszalińskiej Klasy Okręgowej. Skazywana na pożarcie Sława Sławno pokonała faworyzowanego Orła Wałcz 3:2, choć do przerwy przegrywała 0:2.

Bramki:

30 min. Stefański - 0:1
36 min. Stolarski - 0:2
50 min. Wolowski - 1:2
75 min. Szadkowski - 2:2
90 min. Minda - 3:2

Wszystkie bramki dla Sławy padły po uderzeniach z główek. Dwie pierwsze po stałych fragmentach, a trzecia po pięknej akcji i centrze, którą wykończył Adrian Minda. Goście II połowę zagrali słabo. Nie potrafili znaleźć recepty na uskrzydloną Sławę, która grała bardzo ambitnie. Orzeł wyglądał tak, jak by ktoś podciął mu skrzydła. Z minuty na minutę słabł, a gospodarze "rośli". Dodajmy, że Orzeł Wałcz jest jedną z ekip, która chce powalczyć o awans do IV ligi. Dotychczas zgromadził 13 punktów, a Sława miała ich tylko 4. Teraz ma już 7 "oczek".

Sława Sławno: Kadylak - Wróbel (10 min. Wolowski), Szadkowski, Bireta, Lewandowski, Cherbeć, Minda, Malinowski, Serewiś, Ścisło P., Kostrzewiński

Orzeł Wałcz: Morawski - Stefańskki, Jarorek, Topes (85 min. Cirineu), Bezhubko (55 min. Wesołowski), Glinka, Ogrodnik, Pralicz (77 min. Nowak), Stolarski (62 min. Kacprzak), Drapiński, Marques