Policjant z KPP Sławno świetnie w 30 Półmaratonie Signify w Pile ZDJĘCIA - inne wyniki

Nadesłane KPP Sławno
St. post. Adrian Kępka z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zajął II miejsce wśród policjantów w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie w Pile. Zawody odbywały się w ramach Międzynarodowego Półmaratonu Signify.

Już po raz 30., ponad 1000 zawodników z Polski i zagranicy stanęło na starcie pilskiego Międzynarodowego Półmaratonu Signify. W tym roku, po raz kolejny w ramach zawodów rozegrany zostały Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie, w którego udziale wzięło 50 policjantów. W zawodach wziął udział także st. post. Adrian Kępka, który zajął II miejsce na podium.

St. post. Adrian Kępka na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie. Poza występami w zawodach resortowych służb mundurowych startuje także w biegach ogólnopolskich. Jak mówi bieganie dla niego to wielka pasja i stara się podchodzić do tego sportu z zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

Półmaraton w Pile to kultowy bieg na trasie którego kilkukrotnie odbywały się Mistrzostwa Polski. Najlepiej z biegaczy z powiatu sławieńskiego zaprezentował się Adrian Kępka z czasem 01:21:17.

Kolejny na mecie - z p. sławieńskiego - był Maciej Rudnikowski reprezentujący Klub Darłowskie Charty, który ukończył bieg z czasem 01:25:07. Łukasz Tłustek - Klub Bryza Postomino zameldował się na mecie z czasem 01:37:06, a niedaleko za nim z rekordem życiowym ukończył bieg Emil Gawęda z Darłowskich Chartów z czasem 01:44:11.