Jak wypadł powiat sławieński podczas 37 Biegu Zaślubin w Kołobrzegu? Zdjęcia, wyniki

Jak wypadł powiat sławieński podczas 37 Biegu Zaślubin w Kołobrzegu? Do pokonania było 15 km. Najlepiej, ze startujących z p. sławieńskiego, wypadł Adrian Kępka - KB Darłowskie Charty - plasując się na 16 miejscu open z czasem 53 min. 23 sek. netto i to nowa życiówka tego biegacza z Wiekowa w gm. Darłowo.

37 Bieg Zaślubin w Kołobrzegu 2023 r.

Najszybciej dystans 15 km pokonał Adrian Przybyła z Iławy -47 min. 43 sek. Drugi był Grzegorz Kujawski - 48 min. 7 sek. Trzeci Piotr Drwal z Ustki - 49 min. 33 sek.

Na pozycji 33 bieg ukończył Maciej Rudnikowski - KB Darłowskie Charty - 57 min. 4 sek. Na pozycji 46 uplasował się Krzysztof Wilczewski - KB Spoko Sławno - 59 min. 05. Jako 55 metę minął Marcin Smołuch - KB Bryza Postomino uzyskując 59 min. 25 sek. i przy okazji realizując kolejny cel biegowy - złamania godziny na 15 km.

Jako 82 na mecie zameldował się Adam Bakałarz - KB Darłowskie Charty - 01:02:38. Zaś 89 był Łukasz Tłustek - KB Bryza Postomino - 01: 03:18. Na miejscu 95 plasował się Tomasz Jabłoński - KB Spoko Sławno -01:03:34.

Najszybszą kobietą na mecie okazała się Wioletta Kuczyńska z Międzyrzecza - 57 min. 13 sek. Wśród pań 27 była Monika Harbutiak - Cisowo w gm. Darłowo -01:10:08. A 29 Kamila Wojniusz z Darłowa -01:10:47.