Czwarta z rzędu wygrana Sławy Sławno - ZDJĘCIA, WIDEO, inne wyniki

Sława Sławno grała w czerwonych strojach
Sława Sławno grała w czerwonych strojach TT
MKS Sława Sławno podjęła Radew Białogórzyno i wygrała bardzo efektownie 4:1. To czwarta wygrana z rzędu sławnian w okręgówce. Dzięki niej zespół ma 22 punkty i nawiązuje kontakt z czołówką ligi.

Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4:1 (3:0)

Do 35 minuty było bezbramkowo, ale wówczas obrońca gości zachował się, jak rasowy napastnik i wykończył wspaniałą główką centrę zawodnika Sławy w pole karne. To był klasyczny tzw. "szczupak", który ucieszył Sławę, a zmartwił przyjezdnych. W takich okolicznościach gospodarze objęli prowadzenie 1:0. Ten gol zdeprymował przyjezdnych, bo minutę później Sława miała rzut wolny i piłkę wstrzeliła w pole karne gości. Główką uderzył ją Mateusz Szadkowski i ta ogromnym lobem wpadła "za kołnierz" goalkipera Radewu - 2:0, ale przy tej bramce mógł się on zachować dużo lepiej. Radew zaliczył, mówiąc po boksersku, dwukrotne liczenia. W 42 minucie znów padł na deski. Rzut rożny dla Sławy, precyzyjna wrzutka na główkę Emila Kruczyńskiego, obrona gości pełniła tutaj rolę statystów, czyste uderzenie głową piłki i ta znów jest w siatce rywala - 3:0.

Ten nokaut w Sławnie przesądził losy meczu. Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy. Po wznowieniu gry znów ogromną niefrasobliwością popisał się Radew. Bramkarz Sławy wykopywał piłkę z tzw. "piątki" i ta wielkim lobem przeleciała przez całe boisko, wpadła w pole karne gości i z kozła, nikt mu nie przeszkadzał, uderzył ją głową Marcel Śpiewak - 4:0. Gości było stać tylko na bramkę honorową w 61 minucie po rzucie karnym - 4:1.