Arkadia przegrała z Leśnikiem 3:2

(SYK)
Arkadia Malechowo zaliczyła kolejny sprawdzian. Tym razem Andrzej Szygenda sprawdził swoich zawodników z IV-ligowym Leśnikiem Manowo. Końcowy wynik: 3:2 dla Leśnika. Do przerwy było 2:1 także dla IV-ligowca.

Bramki dla Leśnika zdobyli: Dariusz Wawrzkiewicz, Rafał Ścisły, Artur Marczak (rzut karny).
Dla Arkadii gole zdobyli: Paweł Ignasiak (rzut karny), Przemysław Sydoruk.

- Na początku meczu przeważał Leśnik - mówi Andrzej Szygenda, trener Arkadii. - Im dalej tym gra była bardziej wyrównana, a ostatnie 15 minut przebiegało pod nasze dyktando. Sprawdzian był pożyteczny i na tle IV-ligowego Leśnika mój zespół zaprezentował się dobrze.

Arkadia: Czupajło - Ignasiak, S. Stokowiecki, Matuszewski, Fastyn, Bułło, Socha, Terlecki, M. Sydoruk, Bedus, Miętek. Na zmiany wchodzili P. Sydoruk, Wiliński, Ł. Kalwasiński, M. Stokowiecki, T. Gostyński i Osuch.