Arkadia Malechowo z Wiekowianką Wiekowo na remis

(SYK)
Arkadia Malechowo podejmowała na swoim boisku Wiekowiankę Wiekowo i mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0).

Gol dla Arkadii padł w 30 minucie - Jarzębiński, a wyrównał w 80 minucie - Rogala.

Skład Wiekowianki: Hartleb, Kapała, Rufin, Krupski, Szczygieł, Rogala, Lipski, Adamczyk, Cebula, Stępniak, Szynkowski. Na zmiany wchodzili: Dymkiewicz R., Dymkiewicz M., Wilk, Brach, Tulin

Skład Arkadii: Czupajło, Podhorodecki, testowany zawodnik, Stokowiecki S., Osuch, Sydoruk M., Terlecki, zawodnik testowany, Fastyn, Jarzębiński, Koziarski. Na zmiany wchodzili: Kreczmer, Bułło, dwóch zawodników testowanych, Skoczylas D.,Stokowiecki M., Socha. .