36 Bieg Zaślubin - wyniki powiatu sławieńskiego ZDJĘCIA - padła życiówka

KB Bryza Postomino
KB Bryza Postomino Bryza Postomino i H. Chudy
W Kołobrzegu rozegrano 36 Bieg Zaślubin na dystansie 15 km. W gronie 345 uczestników byli też zawodnicy z powiatu sławieńskiego - KB Bryza Postomino, KB Darłowskie Charty, KS Olszewski i Synowie.

W Kołobrzegu rozegrano 36 Bieg Zaślubin

Świetną formą błysnął tutaj Maciej Rudnikowski (KB Darłowskie Charty), który uplasował się na 15 miejscu uzyskując rekord życiowy (PB) - 57:49. Na 32 pozycji finiszował Tomasz Szopiński (KB Bryza Postomino) - 01:01:03.

Marcin Smołuch - kolejny z bryzowiczów - był 57. Uzyskał czas: 01:03:38. Na 68 miejscu rywalizację ukończył Łukasz Tłustek (Bryza Postomino) - 01:04:46. Świetnie spisał się też Henryk Chudy - KS Olszewski i Synowie Sławsko, który metę minął na pozycji 83 uzyskując 01:06:18, a w kategorii M-60 pan Henryk plasował się na czwartej pozycji. Na miejscu 120 był Damian Ciesielski - Bryza Postomino - 01:10:26.

Bieg ukończyło 345 startujących. Wygrał Mersha Mykola - Ukraina - 47:20. Drugi był Igor Siódmiak -52:26, a trzeci -Seweryn Duda -52:39. Wśród pań na 39 pozycji plasowała się Katarzyna Kulczyk - KB Bryza Postomino - 01:17:54