IV liga: Darłovia Darłowo podejmuje Flotę Świnoujście [ZDJĘCIA] - wynik LIVE

Paweł Breszka Nadesłane
Darłovia Darłowo podejmuje lidera IV ligi - Flotę Śwonoujście. Mecz rozpoczął się o godz. 13 w sobotę - 12 X 2019 r.

Maksym Oliinyk - 9 min. - 0:1

W 35 min. wynik bez zmian.

Flota gra szybciej i to robi różnicę na boisku.

42 min. - 0:1

Dotychczas gospodarze nie mieli tzw. "100" strzeleckiej.

45 min. wynik bez zmian.

Do przerwy 0:1. Na trybunach zasiadło ponad 300 kibiców, którzy zagrzewają miejscowych do boju. Nie jest łatwo jednak sforsować zasieki obronne Floty Świnoujście. Gospodarze w pierwszej odsłonie oddali tylko jeden strzał na bramkę przyjezdnych. Flota uderzała na bramkę Darłovii 4 razy. Flota zdobyła bramkę po wyprowadzonej kontrze.

Rozpoczęła się II połowa meczu. 49 min. nadal 0:1.

54 min. - 0:1

Początek II połowy nie przynosi zmiany wyniku i na boisku trochę piłkarskich szach. Oba zespoły grają bardzo uważnie i czekają na błąd rywala, aby przeprowadzić kontrę. Darłovia wyraźnie czuje respekt przed liderem, który jeszcze nie przegrał w IV lidze, a zanotował jedynie dwa remisy. Bilans Floty to 8 wygranych i 2 remisy. Czyli 26 punktów. Darłovia - beniaminek - ma 15 punktów - 7 miejsce w tabeli (4 wygrane, 3 remisy, 3 porażki).

58 min.- 0:1 - nadal na tablicy świetlnej.

62 min. - 0:1. Dotychczas współlider najskuteczniejszych strzelców IV ligi - Wiktor Sawicki z Darłovii Darłowo - nie znalazł drogi do siatki Floty Świnoujście.

Najlepsi snajperzy IV ligi ZZPN - Szczecin - 2019 r. po 10 kolejce

63 min. Flota Świnoujście wbija drugą bramkę. Trafia do siatki Darłovii Darłowo po rzucie rożnym. Jest 0:2. Gola zdobył Dmytro Szewczuk.

76 min. - 0:2.

87 min. - 0:3 - Paweł Iskra

90 min. - 1:3 - Wiktor Sawicki zalicza swoją bramkę nr 15 w 11 kolejce IV ligi.

Koniec meczu. Darłovia Darłowo przegrywa 1:3 z Flotą Świnoujście. Lider okazał się za mocny, ale przekroju całego meczu wygrał zasłużenie.