Szalony mecz Chemika z Wieżą Postomino w Pucharze. Było już 4:0, a skończyło się 4:5!!!

MAT Wieża Postomino/nadesłane
Tego się nikt nie spodziewał. W VI rundzie Pucharu Polski Chemik Policje podejmował Wieżę Postomino. Gospodarze mieli już 4:0, aby ostatecznie pokpić sprawę i przegrać 4:5. Awans Wieży. Brawo!

Puchar Polski ZZPN VI runda

Chemik Police - Wieża Postomino 4:5 (4:0)

W 44 minucie Chemik Police miał już 4:0. Wydawało się, że rozgromi postomińską Wieżę, która przyjechała w środę na mecz pucharowy do Polic. W 54 minucie sygnał do odrabiania strat - 1:4. Cztery minuty później jest już 2:4. To powinno otrzeźwić gospodarzy, ale Wieża poszła za ciosem. W 60 minucie jest już tylko 4:3. Tym samym w kwadrans postominianie wracają do rywalizacji z Chemikiem. I zadają jeszcze dwa ciosy - 78 i 80 minuta. 4:5! Szok w Policach. Dwie bramki dla Wieży zdobył Mateusz Bachleda. Dwie jego brat Maciej Bachleda i Michał Szałek.

- Szacunek dla całej ekipy Wieża Postomino - komentuje Maciej Mateńko, prezes ZZPN. - Po losowaniu PP wiele osób, patrząc na odległość do pokonania i aktualną sytuację w tabeli, obstawiało, że klub wycofa się z rozgrywek. Piłka jest piękna i czasami wynagradza za ambicję i honorowe podejście do zawodów i przeciwnika. Wynik ten przejdzie do historii i z pewnością jest najlepszą motywacją przed ważną końcówką sezonu dla Wieży Postomino.

A w sobotę - 13 o godz. 13 w Postominie Wieża podejmie Darłovię Darłowo. To w ramach 23 kolejki IV ligi. Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz.