Zawodnicy karate i ju-jitsu wrócili z Grand Prix w Bieruniu z 6 medalami

Rog.
mat.prasowy
Sześć medali zdobyli reprezentanci klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa podczas XXVI Grand Prix w Sztukach Walki w Bieruniu.

W Bieruniu rywalizowano na trzech matach w konkurencji kata, formy kata z bronią, kata synchroniczne, duo-system i walk semi-contact w formule Kick-Boxing.
W prestiżowej imprezie uczestniczyło ponad 100 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy reprezentujących różne style i organizacje sztuk walki. W zawodach uczestniczyła dwu osobowa ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w składzie Vlada Stomat 7 kyu i Dariusz Winiarski 6 dan. Znakomity start, przygotowanie i formę zaprezentowali reprezentanci Darłowa zdobywając na prestiżowych zawodach 6 medali.
Vlada Stomat - w konkurencji senior kata z bronią - nunchaku i tonfa zajęła 1 miejsce, a w konkurencji senior kata oraz w walkach semi-contact Kick-Boxing -65 kg zajęła 2 miejsce. Natomiast Dariusz Winiarski - zajął 2 miejsce w konkurencji senior kata - nunchaku i tonfa oraz 4 miejsce w kata.

Warto także dodać, że był to już 207 start zawodników Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w zawodach w ciągu ponad 35 lat działalność.
W chwili obecnej zawodnicy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa przygotowują się do startu w Pucharze Podbeskidzia w Sztukach Walki, który odbędzie się 25 marca br. w Żywcu.
Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu - zaprasza wszystkich sympatyków sztuk walki na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego10 A-14 B w Darłowie w poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Więcej informacji o klubie na stronie internetowej:****