MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zapraszają na XVIII Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum w Darłowie - 2024 rok. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Fundacja Charytatywna Morze Miłości z Darłowa zaprasza na XVIII Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum w Darłowie. Bal odbędzie się 10 lutego 2024 roku w hotelu Amber Port w Darłówku Zachodnim. Początek dobroczynnej imprezy o godz. 19. Wejściówki są w cenie 800 zł od pary. Wpłaty należy dokonywać do 27 stycznia.

Szykuje się dobroczynny bal w Darłowie

Fundacja Charytatywna Morze Miłości zaprasza na XVIII Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum w Darłowie. Impreza jest 10 lutego 2024 r. w hotelu Amber Port - Darłówko Zachodnie.

Wpłat - za wejściówki - należy dokonywać na konto Fundacji - 86 8566 0003 0114 1124 5000 0001 z dopiskiem: "Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum".

Informacje - tel. 793 168 504.

Na zdjęciach prezentujemy, jak wyglądał XVII Bal w 2023 r.

AKTUALIZACJA

Joanna Klimowicz, prezes Fundacji Charytatywnej Morze Miłości informuje, że z XVII Balu Charytatywnego na rzecz hospicjum w Darłowie uzyskano 191 750 zł.

- To rekordowy całkowity dochód z jednego balu - mówi Joanna Klimowicz. - To też był bal rekordowy również pod względem ilości gości. Dziękuję za obecność i za szczodrość - dodaje.

Bal na rzecz hospicjum w Darłowie - 2023 rok

XVII Bal Charytatywny na rzecz hospicjum w Darłowie zorganizowano w hotel Amber Port w Darłówku Zachodnim - nadmorskiej dzielnicy Darłowa. Całość przygotowała Fundacja Charytatywna Morze Miłości, której prezesem jest Joanna Klimowicz. Wejściówki na bal były w cenie 600 zł i sprzedały się wszystkie.

Na początek balowych licytacji uzyskano 1000 zł za bukiet kwiatów. Później było m.in. 10 tys. zł za ikonę, czy 34 tys. zł za rejs największym pasażerskim statkiem świata. Patrz wideo poniżej:

od 16 lat

Hospicjum w Darłowie - prowadzone przez Caritas Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej - działa od 12 lat w formie stacjonarnej. Dochód z tegorocznego balu będzie przeznaczony na niezbędne remonty - odświeżenie budynku hospicyjnego i na energooszczędne oświetlenie.

Bardzo udany XVII Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum w Darł...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na slawno.naszemiasto.pl Nasze Miasto