Żaki Sławno najlepsze podczas silnie obsadzonego turnieju piłkarskiego w Gdyni

Red.
Żaki Sławno wygrały w Ogólnopolskim turnieju Zina Cup dla rocznika 2011 rozgrywanym pod balonem w Gdyni.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów z różnych stron Polski. Do Gdyni przyjechał m.in. drużyny z Włocławka, Grudziądza, Żelistrzewa czy Kościerzyny. W silnie obsadzonych zawodach zwyciężyły Żaki ze Sławna, które wystąpiły w składzie: Adam Rojewski, Adam Michalak, Konrad Trybalski, Bartosz Wicens, Hubert Jakimiak, Mateusz Serewiś, Mikołaj Gręda, Stanisław Pawełek, Robert Drzonkowski. Trenerem drużyny jest Rafał Raczyński, a jego asystenem Łukasz Gręda.Grano 1x15 minut bez zmiany stron. Chłopcy spisali się na medal i w łącznej klasyfikacji turnieju zajęli 1 miejsce.