Żaki Sławno demolują Victorię Sianów. Cóż za mecz! Brawo! Zdjęcia, wideo

Żaki Sławno w niebieskich strojach
Żaki Sławno w niebieskich strojach TT
Świetny mecz Żaków Sławno z Victorią Sianów w sobotnie przedpołudnie -04.11.2023 r. na bocznym boisku. Dzieciom kibicowali ich rodzice i mieli powody do dumy. Żaki zagrały świetny mecz, gdzie już do przerwy było 6:0. I zespół nie zwolnił tempa w drugiej części spotkania.

Żaki Sławno - Victoria Sianów 11:0 (6:0)

od 16 lat

Żaki Sławno zdominowały rywala z Sianowa w pierwszej części meczu i tak samo było w drugiej połowie. Kibice - rodzice oklaskiwali swoje dzieci i nie kryli dumy z takiej postawy na boisku. Grano na tzw. Saharze w iście jesiennej aurze. Od pierwszego gwizdka sędziego Marcina Bojaryna uwidoczniła się przewaga optyczna miejscowych, którzy dużo lepiej operowali piłką i wygrywali większość pojedynków indywidualnych.

Z takiego obrazu gry posypały się gole. Do przerwy 6:0 i na sam koniec meczu radość - 11:0. Zespół Żaków prowadzi Paweł Sławski. Żaki Sławno rywalizują w Lidze Młodzika gr. 9 ZZPN. Sobotni mecz był w ramach 10 kolejki tej ligi.