Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin. Demolka. Inne wyniki IV ligi ZZPN. W Bobolicach niespodzianka

Mat Wieża Postomino
Rozgrywana jest 18 kolejka IV ligi ZZPN. Wieża Postomino gra z jednym z faworytów rozgrywek - Bałtykiem Koszalin. I postominianie zainkasowali szybko trzy ciosy: 10, 14, 34 min. i jest 0:3. Mecz powinien być w Postominie, ale z uwagi na kiepski stan murawy jest grany w Koszalinie na Bałtyku. W II połowie Bałtyk znów trafia - 58 i 60 min. - 0:5. Koniec meczu Wieża przegrywa 0:5. Z kolei w Bobolicach po 45 min. meczu Darłovia prowadzi 0:1. Gol Jana Króla.

18 kolejka IV ligi ZZPN

Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:6
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 2:0
Perła URB Dygowo - Ina Goleniów 1:1
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 0:5 (0:3)

Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 1:3 (0:1)

Mechanik 9 miejsce w tabeli z 23 pkt. przegrywa do przerwy z Darłovią -16 miejsce w tabeli z 12 punktami. 0:1 to spora niespodzianka po pierwszych 45 minutach. W II części Darłovia zdobywa jeszcze 2 bramki - Przemysław Rusiecki, Kacper Żmijewski, a gospodarze tylko jedną bramkę. Mechanik - Darłovia 1:3.

MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1:2
Biali Sądów - Unia Dolice 3:0
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 3:0
Błękitni II Stargard - Odra Chojna 4:0

Trener Darłovii Darłowo dzieli się spostrzeżeniami. Klub poz...