Starowali we wszystkich Czwartkach:
1.Łukasz Iwat
2.Michalina Witkowska
3.Martyna Wojcieszek
4.Jakub Czyżewski
5.Michał Pick
6.Marcelina Witkowska
7.Agata Czyżewska
8.Paula Roman
9.Artur Łuczak
10.Marta Rosiak
11.Jakub Górny
12.Kacper Szczęsny
13.Przemysław Mydło
14.Martyna Gostomczyk
15.Piotr Dalka
16.Kacper Kucharski
17.Łukasz Gliszczyński
18.Krzysztof Grabowski
19.Paweł Żółkoś
20.Mariusz Kryściak
21.Kacper Bireta
22.Hubert Larwiński
23.Szymon Krzyżaniak
24.Błażej Stępień
Czwartki Lekkoatletyczne sezon 2010/11
Rocznik 2000 i młodsi
60m
Dziewczęta (wystartowało 23 zawodniczek):
1. Klaudia Buze
SP Nr 3 344 9,78
2. Patrycja Larwińska SOSW
73 10,94
3. Paulina Szram
SP Nr 1 25 10,86
Chłopcy: (33)
1. Szymon Krzyżaniak
SP Nr 3
383 9,46
2. Przemysław Mydło
SOSW 116 10,26
3. Hubert Larwiński
SOSW 96
10,26
300m
Chłopcy (13):
1. Kacper Rominkiewicz SP Nr 3
100 58,09
2. Daniel Stasiak SP Nr 3
77 57,13
3. Oskar Pencarski SP Bukowo
65 58,80
600m
Dziewczęta (8):
1. Michalina Witkowska SP Nr 3
68 2.20,51
1000m
Chłopcy (4):
1. Kacper Bireta SP Nr 3 378 3.25,11 !
2. Jakub Czyżewski SP Nr 3 148 3.53,03
Skok w dal
Dziewczęta (18):
1. Klaudia Buze
SP Nr 3 437 3,45m
2. Marta Rosiak
SP Nr 1 406 3,40m
3. Patrycja Larwińska SOSW
250 2,98m
Chłopcy (18):
1. Szymon Czekaj SP Bukowo 260 3,28m
2. Przemysław Mydło SOSW 238 3,26m
3. Oskar Pencarski SP Bukowo 220 3,17m
Rzut piłeczką
Chłopcy (29):
1. Jakub Czyżewski SP Nr 3 613 42,0m
2. Michał Cieplik SP Nr 1 535 41,0m
Skok wzwyż
Chłopcy (13):
1. Szymon Krzyżaniak SP Nr 3 702 124cm
2. Kacper Bireta SP Nr 3 654 120cm
3. Błażej Stępień SP Nr 3 641 121cm
Rocznik 1999
60m**
Dziewczęta (17):
1. Paulina Musiał SP Bukowo 103 10,40
2. Patrycja Czekaj SP Bukowo 96 10,64
3. Natalia Malinowska SP Bukowo 51 10,87
Chłopcy (22):
1. Damian Szulc SP Nr 3
466
8,87
2. Kacper Kucharski SP Nr 1
291 9,46
3. Dominik Imiołek SOSW 174 9,90
300m
Dziewczęta (10):
1. Julia Jurczyk
SP Nr 1 262 52,40
2. Wiktoria Demidok SP Nr 3 186
54,37
3. Natalia Nowaczyk SOSW
64 56,69
Chłopcy (7):
1. Krzysztof Kruszka SP Bukowo 198 52,11
2. Krzysztof Grabowski SOSW 121 55,87
3. Łukasz Gliszczyński SOSW 10 1.01,14
1000m
Chłopcy (7):
1. Krystian Mikulski SP Nr 3 276 3.28,17
Skok w dal
Dziewczęta (17):
1. Natalia Nowaczyk
SOSW 398 3,71m
2. Julia Jurczyk
SP Nr 1 393 3,50m
3. Wiktoria Demidok
SP Nr 3 311 3,30m
Chłopcy (13):
1. Krzysztof Kruszka SP Bukowo 337 3,62m
2. Krystian Nowak
SOSW 219 3,36m
3. Dominik Imiołek
SOSW 217 3,30m
Rzut piłeczką**
Dziewczęta (5):
1. Sylwia Łysko SP Bukowo 285 24,0m
Chłopcy (16):
1. Kacper Kucharski SP Nr 1 670 56,0m
2. Kacper Szczęsny SP Nr 3 653 55,0m
3. Damian Szulc SP Nr 3 513 50,5m
Skok wzwyż
Chłopcy (10):
1. Mariusz Kryściak SP Nr 3
570 133cm
2. Krzysztof Grabowski SOSW 528 127cm
3. Łukasz Gliszczyński SOSW 491 121cm
Rocznik 1998
60m
Dziewczęta (17):
1. Martyna Gostomczyk SP Nr 3 310 9,25
Chłopcy (24):
1. Andrzej Czekaj SP Bukowo 360 8,79
2. Maciej Ziniewicz SP Nr 1 258 8,74
3. Mateusz Stankiewicz SP Bukowo 198 9,28
300m
Dziewczęta (5):
1. Zuzanna Wenelska SP Niemica 388 48,70
2. Agata Czyżewska SP Nr 3
225
51,42
3. Paula Roman SP Nr 3
42 57,80
Chłopcy (7):
1. Karol Dunajewski SP Bukowo 197 48,49
2. Dawid Serafin SP Bukowo 124 51,14
3. Karol Dąbrowski SP Bukowo
6 57,93
600m**
Dziewczęta (7):
1. Marcelina Witkowska SP Nr 3 173 2.09,46
2. Martyna Wieczorek SP Nr 3 160 2.11,50
Skok w dal
Dziewczęta (7):
1. Zuzanna Wenelska SP Niemica 358 3,61m
2. Martyna Gostomczyk SP Nr 3
342 3,60m
3. Paula Roman SP Nr 3
246 3,30m
Chłopcy (8):
1. Andrzej Czekaj SP Bukowo 335 4,33m
Rzut piłeczką
Dziewczęta (8):
1. Marta Bukowska SP Nr 3 540 42,0m
Chłopcy(14):
1. Maciej Ziniewicz SP Nr 1
443 48,0m
2. Jakub Kruszka SP Bukowo 395 44,0m
3. Piotr Dalka SP Nr 1
342 38,0m
Skok wzwyż
Dziewczęta (10):
1. Joanna Kołodziejska SP Jarosławiec 574 133cm
Chłopcy (8):
1. Mateusz Stankiewicz SP Bukowo 454 130cm
**Wyniki ostatniej edycji - Sławieńskie Czwartki Lekkoatletyczne:
26.05.2011
W kolejnych zawodach rekord pobił niezawod
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?