Wiekowinaka Wiekowo - Iskra Białogard 0:1

Wiekowianka przegrała pierwszy mecz w rundzie
Wiekowianka przegrała pierwszy mecz w rundzie FOT.R.PIETRASZ
Po czterech wygranych z rzędu Wiekowianka Wiekowo przegrała z Iskrą Białogard.

Wiekowianka Wiekowo – Iskra Białogard 0-1

Wiekowianka: Marek Kapała, Dariusz Krupski, Sebastian Stokowiecki – kpt., Kamil Kępka, Paweł Gogół, Marcin Lipski, Stołowski Piotr (od 82 minuty Marcin Tulin), Piotr Szczygieł, Szymon Rogala, Krzysztof Stępniak, Kacper Hliwa (od 65 minuty Tomasz Pietruk) .

Żółte kartki: Kamil Kępka, Paweł Gogół, Szymon Rogala, Tomasz Pietruk, Marcin Tulin

Czerwona kartka: Marcin Tulin po dwóch żółtych.

Od początku
meczu zarysowała się przewaga gości i już w 4 minucie stanęli oni przed szansą na zdobycie bramki, jednak Marek Kapała wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Iskry. Wiekowianka pierwszy strzał oddała w 20 minucie, na uderzenie z ok 25 metrów zdecydował się Marcin Lipski jednak piłka poszybowała nad poprzeczką. W 30 minucie meczu dochodzi do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. W polu karnym ręką zagrywa obrońca Iskry jednak sędzia - jak relacjonują zawodnicy Wiekowianki mówi: „Takiej ręki się nie gwiżdże". Minutę później goście stanęli przed szansą na zdobycie bramki jednak ponownie Marek Kapała wygrywa pojedynek z napastnikiem Iskry, odbijając piłę skierowaną w długi róg, również dobitka pada łupem Kapały. W 44 minucie meczu goście osiągają swój cel. Po błędzie Darka Krupskiego a także środkowych obrońców, zawodnik Iskry dośrodkowuje piłkę wzdłuż linii 5 metra a tam niepilnowany Jarzębski dopełnia formalności kierując piłkę do bramki Wiekowianki.

68 min. - rzut karny dla Wiekowianki, ale Paweł Gogół przestrzela futbolówką nad bramką. Później gospodarze mieli przewagę i okazje strzeleckie, ale Iskra nie dała sobie wbić gola.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny