Wiekowianka Wiekowo znów wygrała. Jest liderem

(SYK)
Za nami kolejne mecze Koszalińskiej Ligi Okręgowej. Wiekowianka po czterech meczach ma 12 punktów i mecz zaległy do rozegrania. Drugi w tabeli Rasel ma 10 punktów i pięć meczy rozegranych. Piątą lokatę - 7 punktów zajmuje Darłovia, a Arkadia z 5 punktami jest na 11 pozycji. Arkadia wygrała jeden mecz, zremisowała dwa i raz przegrała oraz ma zaległe spotkanie do rozegrania.

Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 1:1 (1:1) - bramkę dla Arkadii zdobył Terlecki. W II połowie lepiej zagrali goście i to oni byli bliżsi wywiezienia z Malechowa kompletu punktów.

Głaz Tychowo - Darzbór Szczecinek 0:3
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 2:2

Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo 0:1 - gola na wagę 3 punktów zdobył Stępniak w 35 minucie.
Skład Wiekowianki: Hartleb - Kapała, Stokowiecki, Krupski, Rufin, Drejski, Rogala, Stępniak, Denkiewicz R., Nakielski, Szynkowski.
Zmiany: 56 min. Bączkowski za Denkiewicza, 65 min. Lipniewicz za Rogalę, 75 min Brach za Nakielskiego. Czerwona kartka, po 2 żółtych, w 65 minucie: Hartleb.

Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 3:0

Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 3:1 (2:0) - honorowe trafienie dla Darłovii zaliczył P. Hołub. Zaś dla Victorii trzy gole wbił K. Miętek, który w ostatnim sezonie grał w Arkadii.
Skład Darłovii: Kotas - Sawa, Czarnuch, Krawczyk Paweł, Szopiński - Dryjer, Feliński ( 46 min. Wierzbowski D. ), Wiernicki, Borowski ( 46 min. Stermach ) - Adamczak ( 68 min. Włodarczyk ), Hołub

Zagrają w niedzielę: Wielim Szczecinek - Olimp Złocieniec, Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz