Wiekowianka Wiekowo wygrała z juniorami Bałtyku Koszalin

Bałtyk Koszalin-juniorzy - Wiekowianka Wiekowo 2:3 Bramki: Grzegorz Szynkowski, Rafał Denkiewicz, Szymon Rogala.

Wiekowianka Wiekowo: Kapała Marek - Stokowiecki Sebastian, Kępka Kamil, Stołowski Piotr, Stokowiecki Mariusz, Rogala Szymon, Denkiewicz Rafał, Hliwa Kacper, Tulin Patryk, Wilk Mateusz, Szynkowski Grzegorz

Na zmiany: Wojtalik Paweł, zaw. test.

Trener Wiekowianki - Arkadiusz Brach ponownie nie mógł skorzystać z optymalnego składu, bowiem zabrakło: Wojciecha Drejskiego, Krzysztofa Stępniaka, Dariusza Krupskiego, Pawła Gogóła, Piotra Szczygła, Szymona Kubickiego.

Do 75 minuty meczu był remis 2:2 a zwycięską bramkę dla Wiekowianki w 75 minucie strzelił Szymon Rogala.