W Ustce rozegrano bieg na 10 km - [STARTY biegaczy z p. sławieńskiego - Nordic Walking]

Arkadiusz Rygielski
Arkadiusz Rygielski FOTARCH. A. Rygielski
W Ustce rywalizowano w biegu, ale nie na pełnej "10". Biegacze mówili, że trasa liczyła około 9,5 km. Było to Grand Prix Ustki - Bieg Henryka De Lubicz Szelskiego. Wygrał Piotr Drwal z Ustki - 32 min. 14 sek.

Na miejscu 13 bieg ukończył Tomasz Jabłoński - KB SPOKO Sławno - 39 min. 42 sek. Na 16 pozycji finiszował Arkadiusz Rygielski ze Sławna - 40 min. 02 sek.

Na pozycji 49 był Krzysztof Wiatrzyk z Darłowa - 47 min. 59 sek.; jakio 54 metę minął Jacek Kaniowski - WPK Słoń Team Ustka - ze Sławna. Jego czas to 48 min. 53 sek.

W open 91 była Joanna Konkel (wśród pań 21) - MKS Święc Sławno - 53 min. 53 sek.

Bieg ukończyły 123 osoby.

W ramach GP Ustki rozegrano też marsz Nordic Walking. I tutaj wybornie spisała się mieszkanka Pieszcza - Ewa Jaworska, która zajęła open 3 miejsce, a wśród pań pierwsze.