Jeżeli zawodnik wystartował w 18 zawodach odjęte zostały dwa najsłabsze wyniki z części „Jesień 2017” i dwa najsłabsze wyniki z części „Wiosna 2018”
Super Maratończykami w sezonie 2017/2018 zostali:
Rocznik 2013/2014: Barbara Antosik, Amelia Ławniczak.
Rocznik 2011/2012: Ada Szczepanek, Marcin Proboszcz, Arkadiusz Kaźmierczak, Michał Filipowski, Filip Stojewski, Mikołaj Antosik, Tymon Warzych.
Rocznik 2009/2010: Maja Gondek, Lena Gutowska, Maja Aleksandrowicz, Antonina Rogala, Jakub Mikołajczak, Sebastian Mehring, Michał Rojek, Oliwier Stępień, Szymon Stępień, Maksym Materka.
Rocznik 2007/2008: Alicja Filipowska, Oksana Motykowska, Mikołaj Cichoński
Rocznik 2005/2006: Ernest Laskowski
Rocznik 2001 i starsze/starsi: Marta Kaczmarek, Ksenia Motykowska, Małgorzata Buze, Anna Gostomczyk, Lucyna Kamelska, Krzysztof Gostomczyk.
Rekordy Maratonów na Raty poprawili:
1. Maja Gondek Sławno na 2.800m w kat. 7/8 lat uzyskując czas 8.24,78 (poprawiła czas Kariny Biernat 8.26,97 z sezonu 2016/2017)
2. Monika Nieckarz Sławno na 21km (półmaraton) w kat. 16 lat i starsze uzyskując czas 1.24.56 (poprawiła swój czas z poprzedniego sezonu o 4 minuty)
3. Damian Rosiak Sławno w biegu na 42km (maraton) w kat. 16 lat i starsi uzyskując czas 2.29.35 (poprawił czas Dariusza Gałkowskiego 2.32,527 z sezonu 20156/2016)
Miejska Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie ufundowała piękne nagrody i puchary w kategoriach dziecięco-młodzieżowych oraz statuetki SUPERMARATOŃCZYKÓW dla dzieci i młodzieży.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich lubiących biegać od 7 lipca 2018r., godz. 8.30 na Letnie Biegi Śniadaniowe.
DYSTANSE PO XVIII RUNDACH (w nawiasie dystans brutto)
SUPER MARATOŃCZYK – 18 STARTÓW
Mini Maraton i Maraton na Raty
Dziewczęta rocznik 2015 i młodsze (100m)
1. Julia Antosik Sławno 2015 - 1.400m 14:49,38
2. Julia Romanowska Sławsko 2015 - 1.300m 11:06,44
3. Zuzanna Waćkowska Sławno 2015 - 100m 1:22,38
Chłopcy rocznik 2015 i młodsi (100m)
1. Oskar Stępień Sławno 2015 - 1.400m 16:16,93
2. Wojciech Aleksandrowicz Sławno 2016 - 600m 6:31,14
3. Mikołaj Fikus Sławno 2016 - 500m 7:41,33
4. Franciszek Ziarkiewicz Sławno 2015 - 400m 3:58,14
5. Franciszek Bińczyk Sławno 2015 - 400m 4:25,50
6. Julian Stępień Sławno 2015 - 300m 3:03,80
7. Adam Klimek Sławno 2015 - 300m 3:36,72
8. Kacper Gondek Sławno 2016 - 200m 2:45,10
9. Tymoteusz Strześniewski Sławsko 2015 - 100m 0:56,39
10. Franciszek Gajzler Sławno 2015 - 100m 1:34,02
Dziewczęta rocznik 2013/2014 (100m)
1. Barbara Antosik Sławno 2013 - 1.400m 7:12,63
2. Paula Szczepanek Sławno 2014 - 1.400m 7:40,58
3. Amelia Ławniczak Sławno 2014 - 1.400m 7:47,88
4. Martyna Wicens Boleszewo 2013 - 1.400m 8:04,52
5. Lilianna Kaczmarek Sławno 2014 - 1.300m 11:43,48
6. Lilianna Antosik Sławno 2014 - 1.100m 9:10,63
7. Nina Wnuk Kwasowo 2013 - 900m 4:12,25
8. Zuzanna Kumaniecka Sławno 2014 - 500m 3:27,23
9. Gabriela Kozłowska Sławno 2013 - 400m 1:54,65
10. Aleksandra Korolczuk Sławno 2014 - 300m 1:23,73
11. Michalina Ziarkiewicz Sławno 2013 - 200m 0:56,66
12. Pola Kozłowska Sławno 2013 - 100m 0:28,88
13. Katarzyna Kosicka Słupsk 2013 - 100m 0:29,26
14. Antonina Borychowska Kobylnica 2014 - 100m 0:49,94
15. Julia Pilc Sławno 2014 - 100m 0:51,26
Chłopcy rocznik 2013/2014 - 100m
1. Antoni Wierzbicki Sławno 2013 - 1.400m 7:11,97
2. Antoni Mikinka Sławno 2014 - 1.400m 8:20,61
3. Albert Laskowski Sławno 2014 - 1.000m 5:50,10
4. Mikołaj Siekan Sławno 2014 - 400m 3:08,23
5. Stanisław Falkowski Sławno 2014 - 200m 1:08,16
6. Igor Jonik Sławno 2014 - 100m 0:52,47
Dziewczęta rocznik 2011/2012 - 200m
1. Lena Ludwikowska Sławno 2011 - 2.800m 11:00,02
2. Ada Szczepanek Sławno 2012 - 2.800m 12:42,29
3. Paulina Kowalkowska Sławno 2012 - 2.800m 14:41,45
4. Julia Faryno Sławno 2012 - 2.400m 9:26,83
5. Anna Fikus Sławno 2012 - 2.400m 12:56,43
6. Julia Walotka Sławno 2012 - 1.600m 10:31,83
7. Maja Waćkowska Sławno 2011 - 1.400m 5:14,66
8. Maja Janakiewicz Sławno 2012 - 1.200m 5:15,07
9. Julia Gorczyca Sławno 2012 - 1.200m 5:19,69
10. Pola Figura Warszkowo 2011 - 1.000m 4:10,73
11. Zofia Kazimierczyk Sławno 2012 - 800m 3:54,37
12. Natalia Czyż Sławsko 2012 - 600m 2:36,26
13. Nadia Pasternak Sławno 2012 - 400m 2:11,54
14. Barbara Burzyńska Słupsk 2011 - 200m 0:53,44
15. Maja Taraska Bydlino 2011 - 200m 0:55,28
16. Nikola Cendrowska Sławno 2012 - 200m 0:59,87
17. Nina Machnacka Sławno 2012 - 200m 1:01,84
18. Gaja Szymańska Sławno 2012 - 200m 1:05,64
Chłopcy rocznik 2011/2012- 200m
1. Marcin Proboszcz Sławno 2011 - 2.800m 10:13,92
2. Michał Pasik Sławno 2012 - 2.800m 10:36,43
3. Leon Kaczmarek Sławno 2012 - 2.800m 10:45,17
4. Bartosz Wicens Boleszewo 2011 - 2.800m 11:21,90
5. Arkadiusz Kaźmierczak Warszkowo 2011 - 2.800m 11:53,65
6. Michał Filipowski Sławno 2011 - 2.800m 11:57,15
7. Filip Stojewski Sławno 2012 - 2.800m 13:48,84
8. Mikołaj Antosik Sławno 2011 - 2.800m 14:02,72
9. Tymon Warzych Sławno 2012 - 2.800m 14:49,72
10. Antek Nieckarz Sławno 2011 - 2.600m 12:40,22
11. Adam Michalak Sławno 2010 - 2.400m 9:54,45
12. Igor Kubik Sławno 2012 - 2.400m 11:27,16
13. Radosław Bajtek Sławno 2012 - 1.600m 7:26,38
14. Jarosław Dobies Sławno 2011 - 1.400m 5:09,14
15. Szymon Białosiewicz Sławno 2011 - 1.400m 6:26,08
16. Oliwier Radliński Sławno 2012 - 1.200m 6:13,30
17. Gabriel Włodarczyk Jeżyczki 2011 - 800m 3:10,31
18. Bartłomiej Żydowski Sławno 2012 - 800m 4:29,44
19. Jan Głowacki Sławno 2012 - 600m 2:28,51
20. Antoni Falkowski Sławno 2011 - 400m 1:54,53
21. Igor Łuczak Bobrowiczki 2011 - 400m 1:57,44
22. Jan Jonik Koszalin 2011 - 200m 0:54,20
23. Maurycy Walczak Słupsk 2012 - 200m 0:59,67
Dziewczęta 2009/2010 - 200m
1. Maja Gondek Sławno 2009 - 2.800m 8:24,78
2. Martyna Jabłońska Sławno 2009 - 2.800m 9:02,89
3. Lena Gutowska Sławno 2010 - 2.800m 10:27,25
4. Wiktoria Pasik Sławno 2009 - 2.800m 10:42,01
5. Alicja Ludwikowska Sławno 2010 - 2.800m 10:47,33
6. Maja Aleksandrowicz Sławno 2010 - 2.800m 11:05,52
7. Alicja Wierzbicka Warszkowo 2010 - 2.800m 11:25,39
8. Antonina Rogala Malechowo 2010 - 2.800m 11:27,33
9. Maria Hukała Sławno 2009 - 2.600m 9:01,00
10. Nikola Podolska Sławno 2009 - 1.400m 5:03,35
11. Aleksandra Burda Sławno 2009 - 600m 2:15,86
12. Oliwia Piwowarczyk Sławno 2010 - 600m 2:40,52
13. Gabrysia Chwojnicka Sławno 2009 - 600m 2:50,81
14. Lilianna Stępień Sławno 2010 - 400m 1:22,07
15. Zuzanna Małek Sławno 2009 - 400m 1:36,01
16. Zuzanna Burzyńska Słupsk 2009 - 200m 0:46,50
17. Antonina Michalik Sławno 2010 - 200m 0:47,49
18. Nadia Taraska Bydlino 2009 - 200m 0:47,75
19. Roksana Szczepanek Sławno 2010 - 200m 0:51,45
20. Roksana Purcha Sławno 2009 - 200m 0:52,46
21. Gabrysia Chwojnicka Sławno 2009 - 200m 1:02,68
Chłopcy rocznik 2009/2010 - 200m
1. Igor Buze Sławno 2009 - 2.800m 8:28,65
2. Szymon Kamelski Sławno 2010 - 2.800m 8:50,96
3. Daniel Pasik Sławno 2009 - 2.800m 9:10,10
4. Piotr Kowalczyk Sławno 2009 - 2.800m 9:10,78
5. Jakub Mikołajczak Sławno 2009 - 2.800m 9:43,74
6. Adam Stojewski Sławno 2009 - 2.800m 10:13,83
7. Sebastian Mehring Sławno 2009 - 2.800m 10:21,69
8. Michał Rojek Sławno 2010 - 2.800m 10:32,55
9. Oliwier Stępień Sławno 2009 - 2.800m 10:52,93
10. Szymon Stępień Sławno 2010 - 2.800m 12:21,60
11. Julian Brzuska Noskowo 2010 - 2.800m 12:44,10
12. Maksym Materka Sławno 2010 - 2.800m 12:56,68
13. Kacper Dominiak Sławno 2009 - 2.600m 10:43,14
14. Igor Matuska Sławno 2010 - 2.600m 11:27,96
15. Jakub Kozłowski Sławno 2010 - 2.400m 9:25,73
16. Aleksander Brzeziński Sławno 2010 - 2.400m 9:35,45
17. Adam Antosik Sławno 2010 - 2.400m 12:15,16
18. Filip Matulka Sławno 2010 - 2.000m 6:59,13
19. Igor Wnuk Kwasowo 2010 - 1.800m 6:58,23
20. Jakub Gorczyca Sławno 2009 - 1.200m 3:52,21
21. Kacper Kening Sławno 2009 - 600m 2:15,32
22. Bartosz Kasprzak Sławno 2009 - 400m 1:18,15
23. Mateusz Faryno Sławno 2009 - 400m 1:40,15
24. Franciszek Figura Sławno 2009 - 200m 0:38,81
25. Alan Kosowicz Sławno 2009 - 200m 0:49,07
Dziewczęta 2007/2008 - 300m
1. Julia Recka Sławno 2008 - 4.200m 14:01,87
2. Alicja Filipowska Sławno 2008 - 4.200m 17:01,91
3. Amelia Mikinka Sławno 2008 - 4.200m 17:18,96
4. Oksana Motykowska Sławno 2008 - 4.200m 19:40,82
5. Wiktoria Bojara Sławno 2008 - 3.900m 17:15,78
6. Amelia Barylak Sławno 2008 - 3.300m 12:13,81
7. Karina Biernat Sławno 2008 - 1.500m 4:57,80
8. Alicja Juszczykowska Sławno 2007 - 600m 2:25,33
9. Oliwia Krzemieniec Sławno 2008 - 600m 2:53,00
10. Hanna Falkowska Sławno 2008 - 600m 3:03,84
11. Zofia Kosicka Słupsk 2007 - 300m 1:03,23
12. Iga Walczak Słupsk 2008 - 300m 1:07,21
13. Natalia Sulikowska Sławno 2008 - 300m 1:11,84
14. Zuzanna Woropaj Sławno 2007 - 300m 1:16,95
15. Dominika Jakimiak Sławno 2008 - 300m 1:20,82
16. Alicja Szczepanek Sławno 2008 - 300m 1:23,40
17. Oliwia Walczak Słupsk 2007 - 300m 1:23,95
18. Maja Majewska Sławno 2008 - 300m 1:31,68
19. Antonina Serkiz Sławno 2008 - 300m 1:31,93
Chłopcy rocznik 2007/2008 - 300m
1. Błażej Zieliński Sławno 2007 - 4.200m 15:58,88
2. Dominik Piela Sławno 2008 - 4.200m 21:47,33
3. Mikołaj Cichoński Sławno 2008 - 4.200m 22:38,18
4. Oliwier Rękas Sławno 2007 - 3.900m 13:04,96
5. Wiktor Stępień Sławno 2007 - 1.200m 4:23,59
6. Jan Falkowski Sławno 2008 - 900m 3:19,44
7. Aleksander Wojciechowski Sławno 2007 - 900m 3:45,75
8. Michał Kurczyk Sławno 2007 - 600m 2:08,96
9. Kajetan Kosicki Słupsk 2007 - 300m 0:58,50
10. Aleks Cendrowski Sławno 2008 - 300m 1:34,10
Dziewczęta rocznik 2005/2006 - 300m
1. Oliwia Recka Sławno 2005 - 4.200m 13:23,33
2. Natalia Zych Sławno 2005 - 4.200m 15:12,97
3. Martyna Ramotowska Sławno 2005 - 2.700m 8:12,21
4. Milena Patejuk Sławno 2006 - 1.500m 4:37,37
5. Zofia Chwojnicka Sławno 2006 - 600m 2:13,43
6. Weronika Małek Sławno 2006 - 300m 1:03,86
7. Hanna Burda Sławno 2006 - 300m 1:11,86
8. Amelia Szygenda Sławno 2006 - 300m 1:15,13
9. Kornelia Smutek Sławno 2006 - 300m 1:15,75
Chłopcy rocznik 2005/2006 - 300m
1. Jan Kowalczyk Sławno 2006 - 4.200m 14:22,70
2. Marcel Wieczorek Sławno 2006 - 4.200m 15:22,96
3. Ernest Laskowski Sławno 2006 - 4.200m 17:20,83
4. Jan Gostomczyk Sławno 2005 - 3.000m 9:06,70
5. Adrian Zieliński Sławno 2005 - 2.700m 14:18,58
6. Maksymilian Karpiński Sławno 2005 - 600m 1:50,16
7. Zbigniew Kurczyk Sławno 2006 - 300m 0:58,18
8. Jakub Wilczewski Sławsko 2006 - 300m 0:58,41
9. Dawid Polit Sławno 2005 - 300m 1:04,80
10. Maciej Chwojnicki Sławno 2005 - 300m 1:23,06
Dziewczęta rocznik 2002/2004 - 300m
1. Oliwia Strzelecka Sławno 2004 - 3.600m 10:53,24
2. Aleksandra Kowalczyk Sławno 2004 - 3.300m 10:38,68
3. Natalia Patejuk Sławno 2004 - 1.200m 4:04,16
4. Weronika Zych Sławno 2002 - 300m 0:55,72
Chłopcy rocznik 2002/2004 - 300m
1. Jarosław Motykowski Sławno 2004 - 4.200m 13:50,81
2. Gracjan Sroka Sławno 2004 - 2.400m 6:34,57
3. Michał Olesiak Sławno 2002 - 600m 1:36,20
Kobiety rocznik 2001 i starsze – 1.500m
1. Monika Nieckarz Sławno - 21,0km 1:24:56,00
2. Marta Kaczmarek Sławno - 21,0km 1:32:41,00
3. Magdalena Mikinka Sławno - 21,0km 1:34:55,00
4. Ksenia Motykowska Sławno - 21,0km 1:35:12,00
5. Agnieszka Komar Sławno - 21,0km 1:43:24,00
6. Małgorzata Buze Sławno - 21,0km 1:46:38,00
7. Anna Gostomczyk Sławno - 21,0km 1:57:27,00
8. Agnieszka Maj Sławno - 18,0km 1:37:23,00
9. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno - 18,0km 1:59:00,00
10. Grażyna Antosik Sławsko - 15,0km 1:30:31,00
11. Danuta Gałkowska Sławsko - 10,5km 1:17:12,00
12. Dominika Gałkowska Sławsko - 7,5km 41:47,00
13. Katarzyna Pasik Sławno - 6,0km 33:38,00
14. Marlena Borychowska Kobylnica - 3,0km 10:51,00
15. Agnieszka Nowak Słupsk - 1,5km 5:51,00
16. Karolina Biernat Sławno - 1,5km 6:27,00
17. Joanna ModliszewskaBajtek Sławno - 1,5km 8:36,00
18. Magda Gostomczyk Sławno - 1,5km 9:18,00
19. Karolina Stępień Sławno - 1,5km 9:34,00
20. Marta Kazusek Sławno - 1,5km 9:34,00
21. Lila Biernat Sławno - 1,5km 9:34,00
22. Edyta Kowalczyk Sławno - 1,5km 11:11,00
Mężczyźni rocznik 2001 i starsi – 3.000m
1. Damian Rosiak Sławno - 42,0km 2:29:35,00
2. Grzegorz Antosik Masłowice - 42,0km 2:40:36,00
3. Tomasz Jabłoński Sławno - 42,0km 2:48:27,00
4. Piotr Kamelski Sławno - 42,0km 2:52:18,00
5. Krzysztof Gostomczyk Sławno - 42,0km 3:04:31,00
6. Zbigniew Jakuszczonek Radosław -39,0km 2:31:42,00
7. Jacek Antosik Sławno - 39,0km 3:13:43,00
8. Dariusz Gałkowski Sławsko - 33,0km 2:03:04,00
9. Tomasz Turczyn Sławno - 33,0km 2:16:53,00
10. Jacek Wieczorek Sławno - 24,0km 1:45:05,00
10. Krzysztof Kowalczyk Sławno - 18,0km 1:21:43,00
12. Mariusz Borychowski Kobylnica - 12,0km 40:30,00
13. Krzysztof Wilczewski Sławsko - 12,0km 41:54,00
14. Błażej Krukowski Sławno - 9,0km 33:02,00
15. Adam Malinowski Sławno - 9,0km 46:19,00
16. Marek Gostomczyk Sławno - 9,0km 48:58,00
17. Norbert Jefimczyk Damnica - 6,0km 19:43,00
18. Mateusz Masłowski Słupsk - 6,0km 21:11,00
19. Mariusz Wilczewski Sławsko - 6,0km 22:43,00
20. Krzysztof Kaczmarek Sławno - 6,0km 28:33,00
21. Adrian Kępka wiekowo - 3,0km 9:44,00
22. Aleksander Burzyński Słupsk - 3,0km 9:46,00
23. Jan Kurkul Pałówko - 3,0km 10:39,00
24. Damian Sobczyk Wilkowice - 3,0km 11:34,00
25. Tomasz Sosnowski Koszalin - 3,0km 11:42,00
26. Artur Gajek Kępice - 3,0km 12:09,00
27. Jarosław Dzięcioł Sławno - 3,0km 12:52,00
28. Jarosław Bonisławski Sławno - 3,0km 12:59,00
29. Jarosław Stojewski Sławno - 3,0km 13:36,00
30. Zbigniew Strzelecki Koszalin - 3,0km 13:39,00
31. Janusz Skowyrski Koszalin - 3,0km 13:40,00
32. Henryk Telesiewicz Sławno - 3,0km 13:57,00
33. Michał Hanc Sławno - 3,0km 14:02,00
34. Krzysztof Biernat Sławno - 3,0km 14:39,00
35. Przemysław Bajtek Sławno - 3,0km 14:55,00
36. Rafał Bodo Koszalin - 3,0km 16:12,00
37. Zenon Słomski Korzybie - 3,0km 17:19,00
NORDIC WALKING – 1.500m
KOBIETY:
1. Anna Majewska Sławno - 21,0km 3:05:53,00
2. Lucyna Kamelska Sławno - 21,0km 3:06:48,00
3. Danuta Gałkowska Sławsko -1,5km 0:13:40,00
4. Edyta Kowalczyk Sławno -1,5km 0:13:40,00
MĘŻCZYŹNI
1. Ryszard Zieliński Sławno - 21,0km 2:57:39,00
2. Jerzy Kamelski Sławno - 21,0km 3:35:02,00
3. Adam Malinowski Sławno - 6,0km 0:39:26,00
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?