W Sławnie podsumowano Maraton na raty 2019/2020. Wręczono nagrody ZDJĘCIA

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie podsumował cykl MARATONÓW NA RATY sezon 2019/2020. Niestety z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2W sezon został w połowie przerwany – zamiast Maratonu odbył się PÓŁMARATON NA RATY.

Doceniając trud 190 zawodników, którzy od września 2019r. uczestniczyli w zawodach i przebiegli łącznie 598,6km Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie przygotował dla wszystkich biegaczy, którzy uczestniczyli w co najmniej 4 zawodach (na 9 odbytych) pamiątkowe medale. Takich zawodników było 112.

- Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało puchary, zawodnicy zajmujący miejsca I - V symboliczne nagrody. Zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich 9 biegach otrzymali statuetki SUPER PÓŁMARATOŃCZYKÓW (mamy nadzieję, że statuetki te będą miały wartość kolekcjonerską – nigdy nie dojdzie już do sytuacji, że nie będziemy mogli dokończyć pełnego cyklu zawodów). Nagrody wręczała radna rady miejskiej w Sławnie Marta Stępień, która całą rundę jesienną nieodpłatnie pomagała w organizacji maratonów będąc sędzią mety - podsumowuje Krzysztof Kowalczyk, dyrektor OSiR w Sławnie.

W posumowaniu uwzględnione zostały wyniki zawodników na dystansach półmaratońskich:
- w Mini Maratonie na Raty (50m) dystans -
400 m

- w Mini Maratonie na Raty (100m) dystans -
800 m

- w Mini Maratonie na Raty (200m) dystans - 1.600 m

- w Mini Maratonie na Raty (300m) dystans - 2.400 m

- w Maratonie na Raty (1,5km kobiety) dystans - 10,5 km
- w Maratonie na Raty (3,0km mężczyźni) dystans - 21,0 km (półmaraton)
Jeżeli zawodnik wystartował w 9 zawodach odjęty został mu jeden najsłabszy wynik.

Super Półmaratończykami w sezonie 2019/2020 zostali:

Rocznik 2017 i młodsi: Oliwia Radlińska

Rocznik 2016/2015: Julia Romanowska, Julia Antosik, Wojciech Aleksandrowicz, Kacper Gondek, Aleksander Rojewski, Karol Kozdra.

Rocznik 2014/2013: Barbara Antosik, Lilianna Kaczmarek, Paula Szczepanek, Zofia Sosińska,

Amelia Ławniczak, Dominik Lachowicz, Albert Laskowski, Adam Izdebski, Ksawery Czarnuch,

Adam Osenkowski.

Rocznik 2012/2011: Julia Faryno, Natalia Czyż, Maja Janakiewicz, Julia Wieczorek, Ada Szczepanek, Leon Kaczmarek, Michał Filipowski, Adam Michalak, Tymon Warzych, Adam Rojewski,

Oliwier Radliński, Mikołaj Antosik, Piotr Gręda.

Rocznik 2010/2009: Maja Gondek, Martyna Jabłońska, Szymon Kamelski, Jakub Mikołajczak, Sebastian Mehring, Michał Rojek, Oliwier Stępień.

Rocznik 2008/2007: Julia Recka, Zuzanna Sosińska, Alicja Filipowska, Mikołaj Cichoński.

Rocznik 2006/2005: Ernest Laskowski

Kobiety: Monika Nieckarz, Marta Kaczmarek, Grażyna Antosik, Agnieszka Komar, Anna Gostomczyk, Monika Miklasińska-Kamelska, Anna Czarnuch.

Mężczyźni: Tomasz Jabłoński, Krzysztof Gostomczyk, Piotr Kamelski, Grzegorz Antosik
Nordic Walking: Kobiety: Anna Majewska, Anastazja Kamelska, Magdalena Kalinowska-Warzych, Emilia Steinke-Filipowska.

Mężczyźni: Ryszard Zieliński.

Maratony na Raty w Sławnie odbywały się w ramach programów profilaktycznych Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.


Dziewczęta rocznik 2017 i młodsze - 50m

1. Oliwia Radlińska Sławno 2017
2. Zuzanna Kaźmierczak Warszkowo 2017
3. Zoja Zając Sławno 2017
4. Zofia Michałowska Sławno 2017
5. Wiktoria Gut Sławno 2017
6. Lena Biegajska Sławno 2017
7. Hanna Biegajska Sławno 2017

Chłopcy rocznik 2017 i młodsi - 50m

1. Michał Niester Sławno 2017
2. Kajetan Krygowski Sławno 2017
3. Jan Ławniczak Sławno 2018
4. Filip Szymczewski Sławno 2017
5. Piotr Klimek Sławno 2017
6. Grzegorz Radziwon Sławno 2018

Dziewczęta 2016/2015 - 100m

1. Julia Romanowska Sławsko 2015
2. Julia Antosik Sławsko 2015
3. Zuzanna Szwed Darłowo 2016
4. Iga Siekan Sławno 2016
5. Zuzanna Jakubowska Sławno 2015
6. Livia Taraska Bydlino 2015

Chłopcy rocznik 2016/2015 - 100m

1. Oskar Stępień Sławno 2015
2. Wojciech Aleksandrowicz Sławno 2016
3. Kacper Gondek Sławno 2016
4. Aleksander Rojewski Sławno 2016
5. Karol Kozdra Sławno 2016
6. Tobiasz Łangowski Sławno 2016
7. Antoni Wielgat Pieńkowo 2016
8. Ignacy Urbaniak Sławno 2016
9. Antoni Bielaszewski Koszalin 2016
10. Adam Klimek Sławno 2015
11. Ignacy Chałubiński Sławno 2015
12. Mikołaj Fikus Sławno 2015

Dziewczęta rocznik 2014/2013 - 200m

1. Barbara Antosik Sławsko 2013
2. Lilianna Kaczmarek Sławno 2014
3. Paula Szczepanek Sławno 2014
4. Zofia Sosińska Sławno 2014
5. Amelia Ławniczak Sławno 2014
6. Amelia Niester Sławno 2014
7. Lena Niester Sławno 2014
8. Lilianna Antosik Sławno 2014
9. Hanna Stojewska Sławno 2013
10. Michalina Olesiak Sławno 2013
11. Maja Biernat Sławno 2014

Chłopcy rocznik 2014/2013- 200m

1. Dominik Lachowicz Sławno 2013
2. Stanisław Falkowski Sławno 2014
3. Albert Laskowski Sławno 2014
4. Adam Izdebski Sławno 2014
5. Ksawery Czarnuch Sławsko 2014
6. Adam Osenkowski Warszkowo 2014
7. Fabian Tyl Warszkowo 2014
8. Mikołaj Siekan Sławno 2014
9. Franciszek Adamczyk Sławno 2013

Dziewczęta 2012/2011 - 200m

1. Julia Faryno Sławno 2012
2. Natalia Czyż Sławsko 2012
3. Maja Janakiewicz Sławno 2012
4. Julia Gorczyca Sławno 2012
5. Julia Wieczorek Sławno 2011
6. Ada Szczepanek Sławno 2012
7. Julia Tyl Warszkowo 2011
8. Nadia Lachowicz Sławno 2011
9. Amelia Kaniowska Słupsk 2011
10. Lena Ludwikowska Sławno 2011
11. Maja Taraska Bydlino 2011
12. Michalina Brzozowska Pieńkowo 2012
13. Nikola Cendrowska Sławno 2012
14. Anna Fikus Sławno 2012

Chłopcy rocznik 2012/2011 - 200m
1. Leon Kaczmarek Sławno 2012
2. Michał Filipowski Sławno 2011
3. Adam Michalak Sławno 2011
4. Tymon Warzych Sławno 2012
5. Adam Rojewski Sławno 2012
6. Oliwier Radliński Sławno 2012
7. Mikołaj Antosik Sławsko 2011
8. Piotr Gręda Warszkowo 2011
9. Antoni Nieckarz Sławno 2011
10. Arkadiusz Kaźmierczak Warszkowo 2011
11. Michał Pasik Sławno 2011
12. Szymon Białosiewicz Sławno 2011
13. Stanisław Putaj Boleszewo 2011
14. Antoni Falkowski Sławno 2011
15. Igor Kubik Sławno 2012
16. Jarosław Dobies Sławno 2011
17. Bartosz Szwed Sławno 2011
18. Kacper Kawka Słupsk 2012
19. Mikołaj Szymborski 2012
20. Mikołaj Szymborski Sławno 2012
21. Borys Drop Wrześnica 2011

Dziewczęta 2010/2009- 300m
1. Maja Gondek Sławno 2009
2. Martyna Jabłońska Sławno 2009
3. Lilianna Stępień Sławno 2010
4. Maja Aleksandrowicz Sławno 2011
5. Wiktoria Pasik Sławno 2011
6. Alicja Ludwikowska Sławno 2011
7. Majka Stojewska Sławno 2010
8. Nadia Taraska Bydlino 2010

Chłopcy rocznik 2010/2009 - 300m
1. Szymon Kamelski Sławno 2010
2. Jakub Gorczyca Sławno 2009
3. Piotr Kowalczyk Sławno 2009
4. Jakub Mikołajczak Sławno 2009
5. Sebastian Mehring Sławno 2009
6. Michał Rojek Sławno 2010
7. Oliwier Stępień Sławno 2009
8. Kacper Dominiak Sławno 2009
9. Filip Matulka Sławno 2009
10. Adam Stojewski Sławno 2009
11. Daniel Pasik Sławno 2009
12. Igor Buze Sławno 2009
13. Bartosz Kasprzak Sławno 2009
14. Tomasz Lewandowski Sławno 2010
15. Marcin Majchrzak Sławno 2009
16. Szymon Stępień Sławno 2010
17. Dawid Ciszek Darłowo 2009
18. Marcel Kopera Sławno 2009
19. Adrian Niewielski Sławno 2009
20. Aleksander Brzeziński Sławno 2009
21. Mateusz Faryno Sławno 2009

Dziewczęta rocznik 2008/2007 - 300m

1. Julia Recka Sławno 2008
2. Zuzanna Sosińska Sławno 2008
3. Alicja Filipowska Sławno 2008
4. Alicja Juszczykowska Sławno 2007
5. Amelia Barylak Sławno 2008
6. Paulina Krogulecka Sławno 2007
7. Zuzanna Brzozowska Sławno 2007
8. Wiktoria Riopka Słupsk 2008
9. Maja Majewska Sławno 2008

Chłopcy rocznik 2008/2007 - 300m

1. Mikołaj Cichoński Sławno 2008
2. Błażej Zieliński Sławno 2007
3. Dominik Piela Sławno 2008
4. Sebastian Buczkowski Słupsk 2007
5. Oskar Mellem Sławno 2008
6. Oliwier Konieczny Wrześnica 2007
7. Michał Kurczyk Sławno 2007
8. Olivier Pokrzywniak Słupsk 2007
9. Igor Konieczny Wrześnica 2007
10. Igor Bogacz Sławno 2008
11. Aleks Cendrowski Sławno 2008

Dziewczęta rocznik 2006/2005 - 300m
1. Oliwia Recka Sławno 2005
2. Natalia Zych Sławno 2005

Chłopcy rocznik 2006/2005 - 300m

1. Ernest Laskowski Sławno 2006
2. Marcel Wieczorek Sławno 2006
3. Jan Kowalczyk Sławno 2006
4. Jan Gostomczyk Sławno 2006
5. Jakub Wilczewski Sławsko 2006
6. Zbigniew Kurczyk Sławno 2006
7. Miłosz Czarnuch Sławno 2006
8. Mikołaj Szamocki Sławno 2006

Kobiety rocznik 2004 i starsze – 1.500m

1. Monika Nieckarz Sławno
2. Marta Kaczmarek Sławno
3. Grażyna Antosik Sławsko
4. Agnieszka Komar Sławno
5. Agnieszka Maj Sławno
6. Anna Gostomczyk Sławno
7. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno
8. Anna Czarnuch Sławsko
9. Danuta Gałkowska Sławsko
10. Joanna Putaj Boleszewo
11. Iwona Lipska Sławno
12. Małgorzata Buze Sławno
13. Małgorzata Brzezińska Sławno
14. Wiktoria Ciszek Sławno
15. Małgorzata Putno Sławno
16. Katarzyna Stojewska Sławno
17. Klaudia Musiał Sławno
18. Julia Nowak Sławno
19. Karolina Karczyńska Sławno
20.Dominika Gałkowska Sławno

Mężczyźni rocznik 2004 i starsi – 3.000m

1. Tomasz Jabłoński Sławno
2. Dariusz Gałkowski Sławsko
3. Krzysztof Gostomczyk Sławno
4. Piotr Kamelski Sławno
5. Grzegorz Antosik Sławsko
6. Krzysztof Wilczewski Sławno
7. Błażej Krukowski Sławno
8. Tomasz Turczyn Sławno
9. Jacek Wieczorek Sławno
10. Michał Firlej Sławno
11. Jan Kurkul Pałówko
12. Damian Rosiak Sławno
13. Ryszard Krygowski Rekowo Lęborskie
14. Marek Gostomczyk Sławno
15. Przemysław Kurkul Pałówko
16. Łukasz Wielgat Pieńkowo
17. Karol Kozdra Sławno
18. Jacek Kaniarski Sławno

NORDIC WALKING – 1.500m
KOBIETY:

1. Anna Majewska Sławno
2. Anastazja Kamelska Sławno
3. Magdalena Misina Warzych Sławno
4. Emilia Steinke-Filipowska Sławno
5. Janina Chudy Sławsko
MĘŻCZYŹNI

1. Ryszard Zieliński Sławno
2. Jerzy Kamelski Sławno

Na Sławie Sławno i Wieży Postomino w sparingu więcej publiki...

PZPN ukarał Cracovię za udział w aferze korupcyjnej!

Wideo

Materiał oryginalny: W Sławnie podsumowano Maraton na raty 2019/2020. Wręczono nagrody ZDJĘCIA - Sławno Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3