W Sławnie nagrodzono najlepszych w Maratonie na raty 2021/2022 - ZDJĘCIA, WYNIKI, WIDEO

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Udostępnij:
W środę - 22 czerwca 2022r. w Sławnie odbyło się podsumowanie MARATONÓW NA RATY za sezon 2021/2022. W zawodach od września 2021r. biegało w sumie 251! zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało puchary, medale oraz nagrody, miejsca IV i V nagrody. Zawodnicy, którzy uczestniczyli w co najmniej 14 biegach otrzymali pamiątkowe medale. Natomiast zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich 17 biegach otrzymali statuetki SUPER MARATOŃCZYKÓW.

Maraton na raty w sezonie 2021/2022 w Sławnie - finał

W posumowaniu uwzględnione były wyniki zawodników na dystansach maratońskich:

- w Mini Maratonie na Raty (50m) dystans - 700m

- w Mini Maratonie na Raty (100m) dystans - 1.400m

- w Mini Maratonie na Raty (200m) dystans - 2.800m

- w Mini Maratonie na Raty (300m) dystans - 4.200m

- w Maratonie na Raty (1,5km kobiety) dystans - 21 km (półmaraton)

- w Maratonie na Raty (3,0km mężczyźni) dystans - 42 km (maraton)

Jeżeli zawodnik wystartował w 17 zawodach odjęte zostały dwa najsłabsze wyniki z części „Jesień 2021” i jeden najsłabszy wyniki z części „Wiosna 2022”

Super Maratończykami w sezonie 2021/2022 zostali:

Rocznik 2019 i młodsze: Joanna Czyż

Rocznik 2018/2017: Wiktoria Gut, Zuzanna Kaźmierczak

Rocznik 2016/2015: Julia Antosik, Oskar Stępień, Kacper Szenwald, Karol Kozdra

Rocznik 2014/2013: Paula Szczepanek, Wojciech Walczak

Rocznik 2012/2011: Maja Janakiewicz, Julia Wieczorek, Natalia Czyż, Julia Faryno, Ada Szczepanek, Leon Kaczmarek, Adam Rojewski, Michał Filipowski, Arkadiusz Kaźmierczak, Mikołaj Antosik

Rocznik 2010/2009: Liliana Stępień, Zofia Szenwald, Jakub Mikołajczak.

Rocznik 2006 i starsze: Marta Kaczmarek, Anna Walczak, Grażyna Antosik, Agnieszka Maj,

Małgorzata Buze , Weronika Małek

Rocznik 2006 i starsi: Tomasz Jabłoński

Nordic Walking: Anna Majewska, Anastazja Kamelska, Emilia Steinke-Filipowska, Jerzy Kamelski.

Rekordy Maratonów na Raty ustanowili lub poprawili:

1. Joanna Czyż Sławno na w kat. 2 lata i młodsi na dystansie 700m uzyskując czas 4.25,24

2. Jakub Mikołajczak Sławno w kat. 11/12 lat u na dystansie 4.200m zyskując czas 12.24,79 (poprawił czas Michała Nienałtowskiego 12.29,77 z sezonu 2014/2015)

Organizatorzy starali się stworzyć warunki dla wszystkich chętnych, którzy zaplanowali sobie czas na rekreację, odnowę sił psychofizycznych, którzy wiedzą, że bieganie jest najprostszą formą rekreacji fizycznej, a ruch to zdrowie! Miejska Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie ufundowała piękne nagrody, medale, puchary w kategoriach dziecięco-młodzieżowych oraz statuetki SUPER MARATOŃCZYKÓW dla dzieci i młodzieży.

KLASYFIKACJA DYSTANSE I CZASY PO XVII RUNDACH

(po odjęciu trzech nieobecności lub najsłabszych startów przy równym dystansie lepszy czas łączny)

SUPER MARATOŃCZYK – 17 STARTÓW
Dziewczęta rocznik 2019 i młodsze - 50m

1. Joanna Czyż Sławsko 2019 700m 04:25,24

2. Zofia Mroczkowska Darłowo 2019 700m 06:37,06

3. Michalina Michałowska Sławno 2019 650m 05:32,22

4. Laura Szczepanek Sławno 2019 200m 02:14,27

5. Maria Kasperek Sławno 2019 100m 00:53,01

Chłopcy rocznik 2019 i młodsi - 50m

1. Jakub Szymczewski Sławno 2019 100m 01:06,21

2. Franciszek Gutowski Sławno 2019 100m 01:12,57

3. Aleksander Wiaderny Sławno 2019 100m 02:22,26

4. Wiktor Hadryś Sławno 2020 50m 00:20,83

5.Krzysztof Fabisiak Sławno 2019 50m 00:22,53

6. Brajan Kaźmierczak Sławno 2019 50m 00:26,74

7. Leon Biernat Sławno 2019 50m 00:40,85

`

Dziewczęta rocznik 2018/2017 - 100m

1. Wiktoria Gut Sławno 2017 1.400m 06:22,54

2. Laura Kasperek Sławno 2018 1.400m 08:03,86

3. Zuzanna Kaźmierczak Sławno 2017 1.400m 08:09,66

4. Aleksandra Mroczkowska Darłowo 2017 1.400m 09:28,39

5. Zofia Michałowska Sławno 2017 1.3000m 06:05,87

6. Alicja Adamczyk Sławno 2017 1.1000m 06:38,58

7. Aleksandra Mądrala Sławno 2018 600m 03:53,78

8. Lena Buchaj Sławno 2018 500m 02:40,34

9. Matylda Witkowska Sławno 2018 400m 02:53,82

10. Oliwia Wiaderna Sławno 2017 200m 01:24,65

11. Helena Chwojnicka Sławno 2018 200m 01:37,19

12. Michalina Szczecińska Sławno 2017 100m 00:30,24

13. Ala Bojara Sławno 2018 100m 00:30,95

14. Amelia Hanc Sławno 2018 100m 00:40,60

Chłopcy rocznik 2018/2017 - 100m

1. Jan Ławniczak Sławno 2018 1.200m 06:23,06

2. Filip Szymczewski Sławno 2017 1.100m 05:49,58

3. Piotr Klimek Sławno 2017 900m 07:39,89

4. Antoni Pietrasik Sławno 2017 700m 03:11,48

5. Oliwier Piorunowski Sławno 2017 400m 02:23,56

6. Kamil Lewandowski Sławno 2017 100m 00:28,30

7. Filip Ziomko Sławno 2018 100m 00:33,84

8. Jan Bińczyk Sławno 2017 100m 00:36,51

9. Juliusz Fedor Sławno 2017 100m 00:36,60

10. Szymon Banasik Sławno 2018 100m 00:37,23

11. Stanisław Kramek Ustka 2017 100m 00:46,24

12. Jakub Holc Sławno 2018 100m 00:46,54

13. Grzegorz Radziwon Sławno 2018 100m 01:02,94

14. Fabian Żalejko-Szymańczyk Sławno 2017 100m 01:45,14

`

Dziewczęta 2016/2015 - 200m

1. Julia Romanowska Sławsko 2015 2.800m 11:46,34

2. Julia Antosik Żukowo 2015 2.800m 12:05,23

3. Hanna Walczak Sławno 2016 1.200m 06:40,80

4. Zuzanna Buchaj Sławno 2016 1.000m 05:11,44

5. Iga Siekan Sławno 2016 1.000m 06:58,52

6. Antonina Pawełek Sławno 2016 400m 02:18,60

7. Zuzanna Szwed Darłowo 2016 200m 00:57,72

8. Weronika Szynkowska Sławno 2015 200m 01:04,75

9. Blanka Matuszewska Kwasowo 2016 200m 01:05,61

Chłopcy rocznik 2016/2015 -200m

1. Kacper Gondek Sławno 2016 2.800m 10:53,88

2. Oskar Stępień Sławno 2015 2.800m 11:07,97

3. Aleksander Rojewski Sławno 2016 2.800m 13:24,65

4. Kacper Szenwald Sławno 2016 2.800m 14:15,29

5. Karol Kozdra Sławno 2016 2.800m 16:27,87

6. Adam Klimek Sławno 2015 2.400m 13:36,08

7. Tobiasz Łangowski Sławno 2016 1.600m 06:56,73

8. Ignacy Krukowski Sławno 2015 1.600m 07:46,26

9. Julian Stępień Warszkowo 2015 1.000m 04:18,87

10. Wojciech Aleksandrowicz Sławno 2016 1.000m 04:50,12

11. Marcin Szymichowski Sławno 2016 1.000m 05:11,16

12. Jan Mądrala Warszkowo 2016 1.000m 05:28,80

13. Szymon Strzyżewski Sławno 2015 400m 01:42,24

14. Mieszko Orłowski Sławno 2015 200m 00:48,99

15. Michał Szewczyk Sławno 2015 200m 00:53,67

16. Alan Hanc Sławno 2016 200m 00:54,74

17. Gabriel Kulczyk Sławno 2015 200m 01:00,59

18. Rafał Banasik Sławno 2016 200m 01:02,04

19. Maksym Niemczura Sławno 2015 200m 01:02,10

20. Antoni Bieleszewski Koszalin 2016 200m 01:03,13

21. Franciszek Bińczyk Sławno 2015 200m 01:04,27

22. Wojciech Banasik Sławno 2015 200m 01:08,11

23. Jan Fedor Sławno 2015 200m 01:12,02

24. Tomasz Fabisiak Sławno 2016 200m 01:14,16

25. Antoni Wielgat Słupsk 2016 200m 01:24,26

Dziewczęta rocznik 2014/2013 - 200m

1. Paula Szczepanek Sławno 2014 2.800m 09:23,35

2. Liliana Kaczmarek Sławno 2014 2.800m 10:01,70

3. Barbara Antosik Żukowo 2013 2.800m 10:18,81

4. Amelia Ławniczak Sławno 2014 2.800m 11:48,25

5. Liliana Antosik Żukowo 2014 1.800m 10:55,21

6. Wiktoria Walczak Tyń 2013 800m 02:53,91

7. Michalina Olesiak Sławno 2013 200m 00:41,41

8. Joanna Hadryś Sławno 2013 200m 00:42,38

9. Zofia Sosińska Sławno 2013 200m 00:48,46

10. Julia Wilińska Sławno 2013 200m 00:50,52

11. Julia Cieplik Karwice 2013 200m 00:55,74

12. Kornelia Szynkowska Sławno 2014 200m 00:55,84

13. Hanna Stojewska Sławno 2013 200m 00:57,47

Chłopcy rocznik 2014/2013 - 200m

1. Wojciech Walczak Sławno 2013 2.800m 09:32,02

2. Alan Małek Sławno 2014 2.800m 12:19,54

3. Albert Laskowski Sławno 2014 2.600m 09:20,83

4. Mikołaj Siekan Sławno 2014 2.400m 09:28,86

5. Piotr Putaj Boleszewo 2014 1.800m 07:32,33

6. Ksawery Czarnuch Sławsko 2014 1.200m 04:59,96

7. Piotr Sadowski Sławno 2014 800m 02:37,99

8. Franciszek Adamczyk Sławno 2014 800m 02:57,94

9. Stanisław Zanijat Sławno 2014 800m 04:19,62

10. Stanisław Falkowski Sławno 2014 400m 01:28,74

11. Aleksander Kramek Ustka 2013 200m 00:43,54

12. Jan Matuszewski Kwasowo 2014 200m 00:46,17

13. Adam Izdebski Sławno 2014 200m 00:53,57

14. Jakub Dominiak Sławno 2014 200m 00:58,66

Dziewczęta rocznik 2012/2011 - 300m

1. Maja Janakiewicz Sławno 2012 4.200m 13:39,99

2. Julia Wieczorek Sławno 2011 4.200m 14:04,40

3. Natalia Czyż Sławno 2012 4.200m 14:05,20

4. Julia Faryno Sławno 2012 4.200m 14:53,59

5. Ada Szczepanek Sławno 2012 4.200m 15:00,45

6. Julia Gorczyca Sławno 2012 2.400m 09:09,19

7. Hanna Choma Sławno 2011 900m 03:09,06

8. Lena Ludwikowska Sławno 2011 600m 02:14,29

9. Alicja Kinczel Sławno 2012 300m 01:06,12

10. Nikola Cendrowska Sławno 2012 300m 01:12,09

11. Hanna Szczecińska Warszkowo 2011 300m 01:19,17

Chłopcy rocznik 2012/2011 - 300 m

1. Leon Kaczmarek Sławno 2012 4.200m 13:01,13

2. Adam Rojewski Sławno 2012 4.200m 13:36,88

3. Michał Filipowski Sławno 2011 4.200m 14:00,92

4. Arkadiusz Kaźmierczak Sławno 2011 4.200m 15:46,81

5. Mikołaj Antosik Żukowo 2011 4.200m 18:34,37

6. Filip Małek Sławno 2011 3.600m 14:32,11

7. Stanisław Putaj Boleszewo 2011 2.700m 10:20,89

8. Alan Nowak Sławno 2012 1.200m 04:31,94

9. Igor Kubik Sławno 2012 1.200m 04:59,03

10. Antoni Falkowski Sławno 2011 600m 02:01,59

11. Adam Michalak Sławno 2011 300m 00:57,21

12. Mateusz Serewiś Sławno 2012 300m 00:57,79

13. Dominik Jóźwik Sławno 2011 300m 01:02,71

14. Krzysztof Piekarec Słupsk 2011 300m 01:03,29

15. Tomasz Polit Sławno 2011 300m 01:04,02

16. Marcel Strzelecki Sławno 2011 300m 01:04,67

17. Tobiasz Orłowski Sławno 2012 300m 01:05,10

18. Damian Olesiak Sławno 2012 300m 01:05,20

19. Tymon Warzych Sławno 2012 300m 01:08,22

20. Julian Zaborowski Sławno 2011 300m 01:11,23

21. Kacper Sander Sławno 2011 300m 01:14,56

22. Antoni Nieckarz Sławno 2011 300m 01:15,74

23. Fabian Mioduszewski Sławno 2011 300m 01:30,42

Dziewczęta rocznik 2010/2009 - 300m

1. Liliana Stępień Sławno 2010 4.200m 13:27,08

2. Alicja Ludwikowska Sławno 2010 4.200m 14:02,57

3. Roksana Szczepanek Sławno 2010 4.200m 15:06,77

4. Zofia Szenwald Sławno 2010 4.200m 18:33,64

5. Maja Gondek Sławno 2009 3.900m 11:17,04

6. Zuzanna Małek Sławno 2009 2.700m 09:47,63

7. Amelia Strzelecka Sławno 2009 2.400m 07:28,65

8. Maja Aleksandrowicz Sławno 2010 1.500m 05:30,91

9. Gabriela Chwojnicka Sławno 2010 900m 03:46,03

10. Nadia Mazur Sławno 2009 600m 01:48,41

11. Alicja Leśniewska Sławno 2010 600m 01:59,71

12. Maja Kinczel Sławno 2010 300m 00:55,39

13. Majka Stojewska Sławno 2010 300m 01:08,90

14. Oliwia Rzeczkowska Sławno 2009 300m 01:11,17

15. Amelia Brzezińska Sławno 2010 300m 01:21,49

Chłopcy rocznik 2010/2009 -300m

1. Jakub Mikołajczak Sławno 2009 4.200m 12:24,79

2. Dawid Ciszek Sławno 2009 4.200m 12:59,14

3. Szymon Kamelski Sławno 2010 3.600m 11:24,27

4. Jakub Gorczyca Sławno 2009 2.400m 06:21,30

5. Piotr Kowalczyk Sławno 2009 2.400m 06:35,77

6. Kacper Dominiak Sławno 2009 1.800m 07:10,07

7. Igor Buze Sławno 2009 600m 01:39,78

8. Bartosz Kasprzak Sławno 2009 300m 00:49,91

9. Filip Matulka Sławno 2010 300m 00:55,53

10. Piotr Osmański Sławno 2010 300m 00:58,39

11. Tomasz Lewandowski Sławno 2010 300m 00:59,74

12. Michał Rojek Sławno 2010 300m 01:03,47

13. Paweł Hadryś Sławno 2009 300m 01:13,61

14. Mateusz Faryno Sławno 2009 300m 01:15,70

15. Oliwier Stępień Sławno 2009 300m 01:17,83

Dziewczęta rocznik 2008/2007- 300m

1. Alicja Szczepanek Sławno 2008 4.200m 14:50,91

2. Amelia Barylak Sławno 2008 2.400m 07:15,78

3. Julia Recka Sławno 2008 600m 01:39,64

4. Małgorzata Redzimska Sławno 2008 600m 03:01,75

5. Julia Brzóska Sławno 2008 300m 01:08,47

6. Maria Pominkiewicz Sławno 2008 300m 01:09,22

7. Wiktoria Bojara Sławno 2008 300m 01:09,65

8. Barbara Pominkiewicz Sławno 2008 300m 01:10,52

Chłopcy rocznik 2008/2007 - 300m

1. Mikołaj Cichoński Sławno 2008 3.600m 11:34,73

2. Szymon Piekarec Słupsk 2008 300m 00:55,09

3. Bartosz Schiele Warszkowo 2007 300m 01:43,94

Dziewczęta/kobiety rocznik 2006 i starsze - 1500m

1. Marta Kaczmarek Sławno 21,0km 01:30:14,00

2. Anna Walczak Sławno 21,0km 01:35:54,00

3. Grażyna Antosik Żukowo 21,0km 01:40:14,00

4. Agnieszka Maj Sławno 21,0km 01:42:59,00

5. Małgorzata Buze Sławno 21,0km 01:47:41,00

6. Lena Siekan Sławno 21,0km 01:53:56,00

7. Weronika Małek Sławno 21,0km 01:59:04,00

8. Edyta Buczkowska Sławno 21,0km 02:09:23,00

9. Aleksandra Kowalczyk Sławno 18,0km 01:24:12,00

10. Ewa Janakiewicz Sławno 18,0km 01:37:29,00

11. Agata Skrobek Sławno 15,0km 01:20:51,00

12. Joanna Putaj Boleszewo 13,5km 01:18:39,00

13. Anna Czarnuch Sławsko 12,0km 01:09:07,00

14. Anna Gostomczyk Sławno 7,5km 00:45:43,00

15. Magdalena Brzezińska Sławno 6,0km 00:36:21,00

16. Edyta Kowalczyk Sławno 3,0km 00:19:49,00

17. Edyta Rzeczkowska Sławno 1,5km 00:06:37,00

18. Martyna Piec Sławno 1,5km 00:06:48,00

19. Anna Skierka Kondyla Sławno 1,5km 00:06:50,00

20. Katarzyna Walczak Sławno 1,5km 00:07:21,00

21. Magdalena Szymichowska Sławno 1,5km 00:08:05,00

22. Katarzyna Stojewska Sławno 1,5km 00:08:12,00

23. Agnieszka Komar Sławno 1,5km 00:08:12,00

24. Małgorzata Sobczak Sławno 1,5km 00:08:37,00

25. Klaudia Musiał Sławsko 1,5km 00:08:52,00

26. Magdalena Radziwon Sławno 1,5km 00:09:47,00

27. Joanna Radziwon Sławno 1,5km 00:09:50,00

28. Justyna Kozaczuk Słupsk 1,5km 00:10:00,00

29. Nataliya Boyko Ukraina 1,5km 00:11:02,00

30. Dobrosława Gazicka Sławno 1,5km 00:11:02,00

Chłopcy/mężczyźni rocznik 2006 i starsi - 3000m

1. Tomasz Jabłoński Sławno 42,0km 02:31:46,00

2. Krzysztof Gostomczyk Sławno 42,0km 02:57:11,00

3. Tomasz Turczyn Sławno 39,0km 02:29:42,00

4. Grzegorz Antosik Żukowo 39,0km 02:43:11,00

5. Piotr Kamelski Sławno 36,0km 02:54:22,00

6. Błażej Krukowski Sławno 33,0km 02:08:44,00

7. Damian Rosiak Sławno 30,0km 01:50:04,00

8. Adam Poprawski Sławno 30,0km 02:05:11,00

9. Krzysztof Kowalczyk Sławno 27,0km 02:03:35,00

10. Jacek Rojewski Sławno 27,0km 02:15:22,00

11. Tomasz Walczak Sławno 18,0km 01:16:11,00

12. Marcin Klimek Sławno 15,0km 01:13:50,00

13. Krzysztof Nieckarz Sławno 9,0km 00:24:13,00

14. Jan Kowalczyk Sławno 9,0km 00:46:24,00

15. Krzysztof Wilczewski Sławno 6,0km 00:21:46,00

16. Bartosz Bukowski Sławno 6,0km 00:29:29,00

17. Krzysztof Ciszek Sławno 6,0km 00:30:39,00

18. Adrian Kępka Wiekowo 3,0km 00:10:13,00

19. Łukasz Wielgat Słupsk 3,0km 00:11:52,00

20. Emil Gawęda St.Jarosław 3,0km 00:12:06,00

21. Piotr Kozdra Sławno 3,0km 00:12:26,00

22. Maciej Orłowski Darłowo 3,0km 00:13:02,00

23. Arkadiusz Filipowski Sławno 3,0km 00:13:21,00

24. Dawid Witkowski Sławno 3,0km 00:13:28,00

25. Tomasz Szkatulski Darłowo 3,0km 00:13:45,00

26. Grzegorz Mickiewicz Sławno 3,0km 00:14:27,00

27. Michał Hanc Sławno 3,0km 00:14:54,00

28. Jacek Wieczorek Sławno 3,0km 00:15:18,00

28. Marcin Pietrasik Sławno 3,0km 00:15:18,00

30. Henryk Telesiewicz Sławno 3,0km 00:15:55,00

31. Jarosław Kozaczuk Słupsk 3,0km 00:17:01,00

Dziewczęta/Kobiety rocznik 2006 i starsze - Nordic Walking 1500m

1. Anna Majewska Sławno 21,0km 02:42:55,00

2. Renata Kening Sławno 21,0km 02:44:03,00

3. Anastazja Kamelska Sławno 21,0km 02:52:07,00

4. Emilia Steinke-Filipowska Sławno 21,0km 02:55:13,00

5. Janina Chudy Sławsko 21,0km 03:05:34,00

6. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno 19,5km 02:28:49,00

7. Krzysztofa Krukowska Sławno 15,0km 01:43:30,00

8. Elżbieta Bartkiewicz Sławno 13,5km 01:52:41,00

9. Magdalena Misina-Warzych Sławno 9,0km 01:18:38,00

10. Edyta Kowalczyk Sławno 7,5km 01:02:47,00

11. Sandra Jurczuk Sławsko 1,5km 00:15:06,00

Chłopcy/mężczyźni rocznik 2006 i starsi - Nordic Walking 1500m

1. Jerzy Kamelski Sławno 21,0km 03:28:58,00

2. Henryk Chudy Sławsko 19,5km 02:13:52,00

3. Andrzej Reszelewski Sławno 1,5km 00:11:57,00

Cykl organizuje OSiR w Sławnie, wspierają - Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, MKS Święc Sławno.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Klipsch

Klipsch RP-500SA czarny

2 799,00 zł1 269,00 zł-55%
miejsce #2

Tesori Płyn Do Płukania Ajurweda 750Ml

17,99 zł9,18 zł-49%
miejsce #3

Unitec

Unitec Linka Holownicza z Szelkami 2500Kg

52,00 zł27,16 zł-48%
miejsce #4

Fibaro

Fibaro Rgbw Controller 2 Fgrgbwm-442 868,4 Mhz Kontroler

359,00 zł216,08 zł-40%
miejsce #5

Compass

COMPASS PLANDEKA OCHRONNA SUV-VAN - 515 X 195 X 142 CM

435,00 zł320,00 zł-26%
miejsce #6

ML Meble

Ml Meble Witryna Castel 06/S

799,00 zł759,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: W Sławnie nagrodzono najlepszych w Maratonie na raty 2021/2022 - ZDJĘCIA, WYNIKI, WIDEO - Sławno Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie