W Sławnie miał być Maraton na raty, a wyszedł półmaraton [ZDJĘCIA, WYNIKI] - kiedy rozdanie nagród?

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
W sobotę -20 czerwca 2020r. w Sławnie planowane jest się podsumowanie MARATONÓW NA RATY sezon 2019/2020. Niestety z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2W sezon został w połowie przerwany – zamiast Maratonu został nam Półmaraton.

- Doceniając trud 190 zawodników, którzy od września 2019r. uczestniczyli w zawodach i przebiegli łącznie 598,6km Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie przygotował dla wszystkich biegaczy, którzy uczestniczyli w co najmniej 4 zawodach (na 9 odbytych) pamiątkowe medale - informuje Krzysztof Kowalczyk, dyrektor OSiR w Sławnie. - Takich zawodników było 112. Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzyma puchary, a miejsca I - V symboliczne nagrody. Zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich 9 biegach otrzymają statuetki SUPER PÓŁMARATOŃCZYKÓW.

Medale i nagrody ze względów na wymogi sanitarne wręczać będziemy wg następującego harmonogramu - prosimy o przyjście o wyznaczonej godzinie nie wcześniej, (jedno dziecko - jeden opiekun !):

- godz. 10.00 roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013 dziewczynki i chłopcy
- godz. 10.30 roczniki: 2017, 2012, 2011 dziewczynki i chłopcy
- godz. 11.00 roczniki: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 dziewczęta i chłopcy
- godz. 11.30 roczniki: 2004 i starsi kobiety, mężczyźni

W posumowaniu uwzględnione zostaną wyniki zawodników na dystansach półmaratońskich:

- w Mini Maratonie na Raty (50m) dystans - 400 m

- w Mini Maratonie na Raty (100m) dystans - 800 m

- w Mini Maratonie na Raty (200m) dystans - 1.600 m

- w Mini Maratonie na Raty (300m) dystans - 2.400 m

- w Maratonie na Raty (1,5km kobiety) dystans - 10,5 km

- w Maratonie na Raty (3,0km mężczyźni) dystans - 21,0 km (półmaraton)

Jeżeli zawodnik wystartował w 9 zawodach odjęty został mu jeden najsłabszy wynik.

Czytaj także

Superpółmaratończykami w sezonie 2019/2020 zostali:

Rocznik 2017 i młodsi: Oliwia Radlińska

Rocznik 2016/2015: Julia Romanowska, Julia Antosik, Wojciech Aleksandrowicz, Kacper Gondek, Aleksander Rojewski, Karol Kozdra.

Rocznik 2014/2013: Barbara Antosik, Lilianna Kaczmarek, Paula Szczepanek, Zofia Sosińska, Amelia Ławniczak, Dominik Lachowicz, Albert Laskowski, Adam Izdebski, Ksawery Czarnuch, Adam Osenkowski.

Rocznik 2012/2011: Julia Faryno, Natalia Czyż, Maja Janakiewicz, Julia Wieczorek, Ada Szczepanek, Leon Kaczmarek, Michał Filipowski, Adam Michalak, Tymon Warzych, Adam Rojewski, Oliwier Radliński, Mikołaj Antosik, Piotr Gręda.

Rocznik 2010/2009: Maja Gondek, Martyna Jabłońska, Szymon Kamelski, Jakub Mikołajczak, Sebastian Mehring, Michał Rojek, Oliwier Stępień.

Rocznik 2008/2007: Julia Recka, Zuzanna Sosińska, Alicja Filipowska, Mikołaj Cichoński.

Rocznik 2006/2005: Ernest Laskowski

Kobiety: Monika Nieckarz, Marta Kaczmarek, Grażyna Antosik, Agnieszka Komar, Anna Gostomczyk, Monika Miklasińska-Kamelska, Anna Czarnuch.

Mężczyźni: Tomasz Jabłoński, Krzysztof Gostomczyk, Piotr Kamelski, Grzegorz Antosik

Nordic Walking: Kobiety: Anna Majewska, Anastazja Kamelska, Magdalena Kalinowska-Warzych, Emilia Steinke-Filipowska.

Mężczyźni: Ryszard Zieliński.

Maratony na Raty odbywały się w ramach programów profilaktycznych Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

- Niestety z przyczyn od przyczyn od nas niezależnych, piękna wiosna 2020 minie bez wspólnego biegania. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się jeszcze późnym latem we wrześniu - mówi Krzysztof Kowalczyk.

Czytaj także


GODZ. 10.00
Dziewczęta 2016/2015 - 100m

1. Julia Romanowska Sławsko 2015 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Julia Antosik Sławsko 2015 PUCHAR, MEDAL,SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Zuzanna Szwed Darłowo 2016 PUCHAR, MEDAL

4. Iga Siekan Sławno 2016 MEDAL

Chłopcy rocznik 2016/2015 - 100m

1. Oskar Stępień Sławno 2015 PUCHAR, MEDAL

2. Wojciech Aleksandrowicz Sławno 2016 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Kacper Gondek Sławno 2016 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Aleksander Rojewski Sławno 2016 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Karol Kozdra Sławno 2016 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Tobiasz Łangowski Sławno 2016 MEDAL

Dziewczęta rocznik 2014/2013 - 200m

1. Barbara Antosik Sławsko 2013 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Lilianna Kaczmarek Sławno 2014 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Paula Szczepanek Sławno 2014 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Zofia Sosińska Sławno 2014 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Amelia Ławniczak Sławno 2014 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Amelia Niester Sławno 2014 MEDAL

7. Lena Niester Sławno 2014 MEDAL

8. Lilianna Antosik Sławno 2014 MEDAL

Chłopcy rocznik 2014/2013- 200m

1. Dominik Lachowicz Sławno 2013 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Stanisław Falkowski Sławno 2014 PUCHAR, MEDAL

3. Albert Laskowski Sławno 2014 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Adam Izdebski Sławno 2014 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Ksawery Czarnuch Sławsko 2014 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Adam Osenkowski Warszkowo 2014 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

7. Fabian Tyl Warszkowo 2014 MEDAL

8. Mikołaj Siekan Sławno 2014 MEDAL

GODZ. 10.30
Dziewczęta rocznik 2017 i młodsze - 50m

1. Oliwia Radlińska Sławno 2017 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Zuzanna Kaźmierczak Warszkowo 2017 PUCHAR, MEDAL

3. Zoja Zając Sławno 2017 PUCHAR, MEDAL

4. Zofia Michałowska Sławno 2017 MEDAL

Chłopcy rocznik 2017 i młodsi - 50m

1. Michał Niester Sławno 2017 PUCHAR, MEDAL

2. Kajetan Krygowski Sławno 2017 PUCHAR, MEDAL

3. Jan Ławniczak Sławno 2018 PUCHAR, MEDAL

Dziewczęta 2012/2011 - 200m

1. Julia Faryno Sławno 2012 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Natalia Czyż Sławsko 2012 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Maja Janakiewicz Sławno 2012 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Julia Gorczyca Sławno 2012 MEDAL

5. Julia Wieczorek Sławno 2011 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Ada Szczepanek Sławno 2012 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

7. Julia Tyl Warszkowo 2011MEDAL

8. Nadia Lachowicz Sławno 2011 MEDAL

Chłopcy rocznik 2012/2011 - 200m

1. Leon Kaczmarek Sławno 2012 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Michał Filipowski Sławno 2011 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Adam Michalak Sławno 2011 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Tymon Warzych Sławno 2012 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Adam Rojewski Sławno 2012 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Oliwier Radliński Sławno 2012 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

7. Mikołaj Antosik Sławsko 2011 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

8. Piotr Gręda Warszkowo 2011 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

9. Antoni Nieckarz Sławno 2011 MEDAL

10. Arkadiusz Kaźmierczak Warszkowo 2011 MEDAL

11. Michał Pasik Sławno 2011 MEDAL

12. Szymon Białosiewicz Sławno 2011 MEDAL

13. Stanisław Putaj Boleszewo 2011 MEDAL

14. Antoni Falkowski Sławno 2011 MEDAL

Czytaj także

GODZ. 11.00
Dziewczęta 2010/2009- 300m

1. Maja Gondek Sławno 2009 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Martyna Jabłońska Sławno 2009 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Lilianna Stępień Sławno 2010 PUCHAR, MEDAL

4. Maja Aleksandrowicz Sławno 2011 MEDAL

5. Wiktor Pasik Sławno 2011 MEDAL

6. Alicja Ludwikowska Sławno 2011 MEDAL

Chłopcy rocznik 2010/2009 - 300m

1. Szymon Kamelski Sławno 2010 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Jakub Gorczyca Sławno 2009 PUCHAR, MEDAL

3. Piotr Kowalczyk Sławno 2009 PUCHAR, MEDAL

4. Jakub Mikołajczak Sławno 2009 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Sebastian Mehring Sławno 2009 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Michał Rojek Sławno 2010 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

7. Oliwier Stępień Sławno 2009 MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

8. Kacper Dominiak Sławno 2009 MEDAL

9. Filip Matulka Sławno 2009 MEDAL

10. Adam Stojewski Sławno 2009 MEDAL

11. Daniel Pasik Sławno 2009 MEDAL

12. Igor Buze Sławno 2009 MEDAL

13. Bartosz Kasprzak Sławno 2009 MEDAL

14. Tomasz Lewandowski Sławno 2010 MEDAL

Dziewczęta rocznik 2008/2007 - 300m

1. Julia Recka Sławno 2008 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Zuzanna Sosińska Sławno 2008 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Alicja Filipowska Sławno 2008 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Alicja Juszczykowska Sławno 2007 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

Chłopcy rocznik 2008/2007 - 300m

1. Mikołaj Cichoński Sławno 2008 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Błażej Zieliński Sławno 2007 PUCHAR, MEDAL

3. Dominik Piela Sławno 2008 PUCHAR, MEDAL

Chłopcy rocznik 2006/2005 - 300m

1. Ernest Laskowski Sławno 2006 PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Marcel Wieczorek Sławno 2006 PUCHAR, MEDAL

3. Jan Kowalczyk Sławno 2006 PUCHAR, MEDAL

GODZ. 11.30
Kobiety rocznik 2004 i starsze – 1.500m

1. Monika Nieckarz Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Marta Kaczmarek Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Grażyna Antosik Sławsko PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Agnieszka Komar Sławno MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Agnieszka Maj Sławno MEDAL

6. Anna Gostomczyk Sławno MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

7. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

8. Anna Czarnuch Sławsko MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

9. Danuta Gałkowska Sławsko MEDAL

10. Joanna Putaj Boleszewo MEDAL

11. Iwona Lipska Sławno MEDAL

Mężczyźni rocznik 2004 i starsi – 3.000m

1. Tomasz Jabłoński Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Dariusz Gałkowski Sławsko PUCHAR, MEDAL

3. Krzysztof Gostomczyk Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Piotr Kamelski Sławno MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

5. Grzegorz Antosik Sławsko MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

6. Krzysztof Wilczewski Sławno MEDAL

7. Błażej Krukowski Sławno MEDAL

8. Tomasz Turczyn Sławno MEDAL

9. Jacek Wieczorek Sławno MEDAL

10. Michał Firlej Sławno MEDAL

NORDIC WALKING – 1.500m
KOBIETY:

1. Anna Majewska Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Anastazja Kamelska Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

3. Magdalena Misina Warzych Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

4. Emilia Steinke-Filipowska Sławno MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

MĘŻCZYŹNI

1. Ryszard Zieliński Sławno PUCHAR, MEDAL, SUPER PÓŁMARATOŃCZYK

2. Jerzy Kamelski Sławno PUCHAR, MEDAL,

Sława Sławno i Wieża Postomino poznały rywali w Pucharze Pol...

PZPN ukarał Cracovię za udział w aferze korupcyjnej!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3