W Obłężu Zielona Dycha - starty biegaczy i biegaczek z p. sławieńskiego ZDJĘCIA

UM Kępice Nadesłane
W sobotę - 5 września rozegrano Bieg Zielona Dycha nad jeziorem w Obłężu (gmina Kępice). Startowali tam biegacze i biegaczki z powiatu sławieńskiego. Jak sobie radzili?

W Obłężu (gmina Kępice) bieg główny był na dystansie 10 km i do tego przełajowy. Zwyciężył Mariusz Borychowski z Kobylnicy, który uzyskał 35 min. 37 sek. Drugi był Tomasz Perlik z Miastka - 36 min. 10 sek. Trzeci - Tadeusz Wojdasiewicz z Kępic - 39 min. 57 sek. Na bardzo dobrej, bo 5 pozycji rywalizację ukończył Tomasz Jabłoński z KB SPOKO Sławno - 41 min. 21 sek.

Na miejscu 26 plasował się Krzysztof Gostomczyk z KB SPOKO Sławno - 48 min. 52 sek. Jako 35 bieg ukończył Damian Wójcik z Darłowa - 51 min. 33 sek. Na pozycji 53 finiszował Henryk Telesiewicz - KB SPOKO Sławno - 01:01:52.

Wśród pań najszybsza była Katarzyna Perlik z Miastka
-46 min. 33 sek., druga plasowała się Justyna Hałka z Łobza - 46 min. 39 sek., trzecia - Ksenia Motykowska KB SPOKO Sławno -46 min. 45 sek.